" />
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Біофунгіцид + добриво Витаминка 50г (фітопасти)

Фунгіцид та мінерально-органічної добриво. Так само в складі препарату присутні грунтові мікроорганізми блокують і виліковують рослини від великого спектру хвороб.

Так само добриво містить: об'єднання різних живих мікроорганізмів; бактерії, які стимулюють ріст рослин; азотфиксирующие і фосфатмобілізуючих бактерії; концентраціюгумата калію необхідні амінокислоти.

Властивості і переваги препарату: стимулювання рослин в період вегетації; антистресовий захист рослин після пересадки і підвищення їх приживлюваності на новому місці; підвищує швидкість формування стійкої кореневої системи; збільшує продуктивність різних добрив і засобів захисту рослин; підвищує врожайність від 20 до 40%; зменшує ймовірність зараження рослин різними хворобами в тому числі формами бактеріального раку, грибкових і фузаріозних форм гнилей, борошнистої росою, макроспоріозу і інших найбільш поширених хвороб овочевих культур і плодових дерев; > і найважливіше - екологічно чистий урожай.

Перед застосуванням обов'язково зміщувати пасту (баночка) з бактеріями (фольгований пакет). Рівномірно розмішати ложкою до отримання однорідної маси. фітопаста Витаминка сумісна з будь-якими добривами, стимуляторами і засобами захисту рослин, за винятком мінеральних кислот і добрив, що містять кальцій або магній; використовується для обробки насіння, позакореневого підживлення та фертигації (внесення з поливною водою)

Теги: Біофунгіцид + добриво Витаминка 100г (фітопасти), Біопрепарати