" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Біопрепарат силушка для ставків і фонтанів 20г ОРИГІНАЛ

Діючі речовини: 7 видів мікроорганізмів, спеціально відібраних шляхом глибинного культивування Препаративна форма: концентрат Особливості очищає від аміаку, нітратів, фосфатів, сечовини знижує ризик "цвітіння" водойми захищає від патогенних мікроорганізмів зменшує замулювання


Призначення: для очищення декоративних ставків, фонтанів, басейнів.


Норма витрати перше використання: 3.5мл робочого розчину на 1м3 (350мл / 100м3) профілактичне використання: 1.5мл на 1м3 (150мл / 100м3)


Спосіб застосування Приготування робочого розчину: змішати з водою з джерела 1:10 до утворення однорідної маси, дати настоятися 30-60 хвилин. Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням і вилити. Рекомендації щодо застосування: найбільш ефективну дію препарату відбувається при температурі від + 20 ° С до + 45 ° С


Запобіжні заходи після роботи вимийте руки не вдихати пил уважно прочитати інструкцію, дотримуватися всіх рекомендацій Перша допомога: уникати контакту зі слизовою оболонкою, при ковтанні викликати блювоту.


Умови зберігання: зберігати окремо від харчових продуктів в сухому місці, недоступному для дітей та тварин, при температурі від -30 ° С до + 35 ° С.


Утилізація: порожню використану тару утилізувати як побутове сміття.

 

Теги: Біопрепарат силушку для ставків і фонтанів 20г ОРИГІНАЛ, Новинки