" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Біоактиватор для септиків Profi Plus Septic 25г

Биоактиватор для септиків Profi Plus Septic

Зменшує кількість відходів

Усуває неприємний запах

запобігає засмічення

Стримує зростання патогенних мікроорганізмів

аромат хвої

Биоактиватор Profi Plus складається з ретельно підібраних бактеріальних культур і ензимів, які, потрапляючи в септик, розкладають відходи на воду, вуглекислий газ і азот - елементи, які безпечні для людей, домашніх тварин і навколишнього середовища. Обсяг стічних вод і осаду зменшується, що збільшує інтервали між їх відкачуванням з септика. Препарат підходить для використання як для септиків, так і для дворових туалетів з вигрібною ямою.


Биоактиватор Profi Plus відрізняється тим, що містить збільшену кількість бактерій, які знаходяться на носії (подрібнені зернові культури), а також додатковий унікальний елемент - мікросфери: бактерії, які знаходяться в захисній оболонці, яка довше розчиняється, і приходять на заміну тим бактеріям, які в процесі адаптації до нового середовища, втрачають свою ефективність (внаслідок природної процесів, застосування засобів побутової хімії та ін.). Таким чином, в той час, коли ефективність інших біоактиватором приходить через неминучу загибель бактерій, біоактиватор Profi Plus працює стабільно і ефективно незалежно від того, наскільки агресивним є середовище його застосування.


Однією дози, 25 г (1 столова ложка) або 1 пакетик, вистачає на септик об'ємом до 4м3, або на септик, який постійно використовують до 4 осіб.

Теги: Біоактиватор для септиків Profi Plus Septic 25г, Біопрепарати для Компстування та Вигрібних ям