" />
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    MIX сортів цибулі Радар+Бамбергер+Ред Барон+Гледстоун 0,5кг

MIX озимих сортів  солодкої цибулі Радар+Бамбергер+Ред Барон+Гледстоун 0,5кг - чудове поєднання Високоврожайних сортів.


Бамбергер - ДУЖЕ ДОВГА - Середньостиглий сорт-новинка ріпчастої цибулі. Дуже врожайний! Утворює цибулини округло-витягнутої форми. маса однієї цибулини становить близько 80-200грам. Забарвлення сухих лусок - «рум'яне» жовто-коричневе, мякоть - біла. Цибулини мають чудовий слабоострий смак. Сорт характеризується тривалістю зберігання продукції, без втрати якості. Віддає перевагу супіщаним родючим грунтам. Сорт підходить для вигонки на зелень з сівка.


Гледстоун - Gladstone  - БІЛИЙ СОРТ ЦИБУЛІ - Є одним з незамінних сортів ріпчастої цибулі на ділянці кожного дачника і городника. Його вживають в їжу в свіжому, вареному, смаженому і сушеному вигляді, використовують у народній медицині. Існує кілька способів вирощування цибулі, але для отримання більших розмірів головки цибулі і раннього врожаю, рекомендується використовувати сіянку. Вигляд та смак: Цибулини кулястої форми, великі, білі, масою 100-150 граммів, солодкий смак. Стиглість, врожайність: Термін дозрівання середньопізній. Урожайність до 6 кг/м2.Використання: Підходить для вживання у свіжому вигляді, салатів.Зберігання: Термін зберігання – до півроку. При зберіганні зберігає білий колір.Цінність: Висока врожайність, Стійкий до несприятливих погодних умов і захворювань.


Ред Барон - ЧЕРВОНИЙ (СИНІЙ)  СОРТ ЦИБУЛІ - Середньостиглий сорт. Вегетаційний період –  95-105 днів. Цибулина округло-плеската, середнього розміру, масою 80-120г, приємного напівгострого смаку. Забарвлення сухої луски червоного кольору, соковиті лусочки – рожеві. Ціниться за добру лежкість та транспортабельність. Сорт універсального використання. Червоні кільця цибулі стануть чудовою прикрасою будь-якої кулінарної страви. Цибуля сорту Ред Барон дуже добре зберігається. Сорт високоврожайний з 1 м² можна зібрати до 3 кг врожаю!


Радар (Рейдер) - ПОПУЛЯРНИЙ НАЙСОЛОДШИЙ ОЗИМИЙ СОРТ РІПЧАСТОЇ (ЖОВТОЇ) ЦИБУЛІ- -Високоврожайний сорт цибулі ріпчастої середньопізнього періоду дозрівання. Цибулини округло-видовжені, золотисті, з міцною лускою. Цибуля стійка до стрілкування та добре переносить зиму. Луска дуже щільно зімкнута, що гарантує високий захист від бактерій та вологості. Цінність сорту – висока врожайність та стійкість до хвороб. Цей озимий сорт цибулі вважається середньостиглим, і збирати перший урожай вже можна десь у другій декаді квітня, а повне дозрівання настає вже до середини травня. Сорт цибулі Радар можна вирощувати практично на будь-яких грунтах, на всій території України, так цей сорт невибагливий до грунтів. Цибулини мають округло овальну форму,золотистий колір і можуть досягати 350 грам. Наявність щільних і досить твердих лусочок є перевагою для використання в кулінарії і відмінною якістю для довгого і надійного зберігання. Головною перевагою цьогу сорту є його надзвичайно висока врожайність (40 кг з 1 посадженого кілограма) і відмінна стійкість до хвороб. Цей сорт цибулі чудово переносить зимові морози, навіть до 15 градусів без снігового покриву.Теги: MIX сортів цибулі Радар+Бамбергер+Ред Барон+Гледстоун 0, 5кг