" />
 • Рейтинг:
 • Модель:
  Добриво Амофос 10:46 1кг ТМ ОВІ
 • Артикул:
  Добриво Амофос 10:46 1кг ТМ ОВІ

Амоній фосфорнокислий ― це висококонцентроване легкорастворимое комплексне азотно-фосфорне добриво в гранулах сірого кольору. Застосування амофосу сприяє розвитку потужної кореневої системи, поліпшенню смакових якостей плодів і ягід, підвищенню стійкості рослин до несприятливих умов, збільшенню врожайності, продовження терміну зберігання готової продукції.

Амофос можна застосовувати не лише планово, в розрахунку на його майбутнє вплив на рослини, але і екстрено, при появі перших ознак нестачі фосфору.

Застосовується на будь-яких типах грунтів для основного і рядкового внесення, для підгодівлі під час вегетації під основні культури в умовах відкритого та закритого грунту. Своєчасне внесення цього добрива забезпечує захист кореневої системи і підвищує морозостійкість рослин, прискорює процес формування і достигання плодів, підвищує їх якісні характеристики при зберіганні.

Але особливо активно це добриво впливає на родючість рослин при комбінуванні його з азотовмісними агрохімікатами, такими, як аміачна селітра. При спільному внесенні цих мінеральних добрив, врожайність оброблюваних культур збільшується на 20-40%.

Амофос можна вносити тільки під певні види городніх і садових культур:

 • картоплю, овочі, суницю, квіти:
 • при перекопці восени або навесні ― 15 ― 20 г на 1 кв. м.;
 • при посадці розсади ― 2 г в лунку;
 • при підживленні ― 5 ― 10 г на 1 кв. м.;
 • виноград ― навесні землю під лозами обробляють аммофосом, розведеним у воді, з розрахунку 400 г на 10 л води. Через два тижні рекомендується зробити листкове підживлення розчином, з розрахунку 150 г на 10 л води. Крім поживних властивостей, які це добриво передає винограду, він володіє ще однією позитивною рисою – не дає накопичуватися нітратів в готової продукції;
 • буряк ― амофос служить прекрасною підгодівлею для всіх видів буряків – їдальні, цукрових, кормових, так як допомагає накопичувати цукор в коренеплоді, і виводити з нього шкідливі речовини. Цю мінеральну підгодівлю вносять під час посадки коренеплоду, витрачаючи близько 5 г гранул на 1 метр рядка;
 • плодові дерева ― 20 ― 30 г на 1 кв. м.;
 • смородину, малину ― 15 ― 20 г на 1 кв. м..

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВНЕСЕННЮ НА ДАЧНИХ ДІЛЯНКАХ:

КультураОсновне внесення

Підгодівля

Овочеві20 ― 30 г на 1 кв. м.5 ― 10 м на один погонний метр межрядье на глибину 6 ― 8 см
Коренеплоди

15 ― 25 г на 1 кв. м.

5 ― 10 м на один погонний метр межрядье на глибину 6 ― 8 см

Плодові15 ― 30 г на 1 кв. м.

5 ― 10 г на 1 кв. м. пристовбурового кола

Ягідні чагарники15 ― 30 г на 1 кв. м.4 ― 5 г на 1 кв. м.
Квіти, трава газонна15 ― 20 г на 1 кв. м.

4 ― 5 г на 1 кв. м.

При внесенні добрива дотримуйтеся правил гігієни!

Теги: Добриво Амофос 10:46 1кг ТМ ОВІ, Добрива