" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Добриво Экоплант безазотное 1кг ТМ ОВІ
  • Артикул:
    Добриво Экоплант безазотное 1кг ТМ ОВІ

Экоплант – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина ― калій К ― 28%. Вміст фосфору P ― 5%, магнію Mg ― 7%, сірка S ― 8%, кальцій Са ― 9% та мікроелементи: залізо, бор, цинк, мідь, марганець, хром, молібден, кобальт. Сумарний вміст елементів живлення становить не менше 70 %. Наявність цих елементів робить Экоплант універсальним комплексним мінеральним добривом для застосування під всі сільськогосподарські культури на всіх типах грунтів. Особливо ефективним є застосування Экопланта на кислих грунтах, так як він має високу нейтралізуючу здатність. До того ж, Экоплант виявляє істотне післядію на наступний рік.

ЭКОПЛАНТ — ДОБРИВО З МІНЕРАЛІВ

Він є екологічно чистим добривом в наслідок значно меншого вмісту в ньому токсичних елементів таких як свинець, кадмій, миш'як, фтор, порівняно з утриманням цих токсинів у традиційних фосфорних добривах. Ще одне значне перевагою Экопланта в тому, що він, на відміну від багатьох інших калійних добрив, не містить хлор, що дозволяє вносити його під чутливі до хлору культури, такі як картопля, льон, овочі, ягідні, плодові та ін.

Внесення в грунт цієї насиченої підживлення дозволяє заповнити дефіцит калію, кальцію, фосфору, сірки і магнію — основних поживних елементів для багатьох рослин і дерев.

Теги: Добриво Экоплант безазотное 1кг ТМ ОВІ, Добрива