" />

Гумат натрия 400 грам - Органічно-мінеральне добриво, стимулятор росту рослин, має в своєму складі комплекс рухомих сполук гумінових і фульвокислот з азотом, фосфором, калієм і мікроелементами для підживлення овочевих, ягідних, квіткових і кімнатних рослин. Гумат натрію забезпечує: - підвищення вмісту біологічно активних речовин в рослинах; - низькі дози застосування для передпосівної обробки насіння, коріння; - високу ефективність застосування: - накопичення плодами поживних речовин і вітамінів; - прискорення дозрівання і збільшення врожайності; - зменшення накопичення в рослинах токсичних речовин.

Особливості застосування препарату:  

- Передпосівне замочування насіння: розчин для замочування: 0,5 г препарату розчинити в 1 л води. Насіння замочувати до набухання.

- Обробка грунту: рівномірно розсипати препарат по поверхні грунту перед перекопування або розпушуванням з розрахунку 50 г на 10-15 м2

- Обробіток рослини і полив грунту: використовується водний розчин з концентрацією 1 г препарату розчинити в 10-20 л води.

Поливати рослини і грунт з розрахунку 4-5 л на 1 м2.

- Овочеві та квіткові безрозсадні культури: полив грунту після посіву насіння, полив після сходження рослин, полив після 15 днів після другого поливу.

- Овочеві та квіткові розсадні культури: полив грунту після посіву і після появи сходів.

Два поливу грунту і рослин після висадки розсади в грунт з інтервалом 10-15 днів.

Полуниця, ягідні кущі: перша обробка (полив або обприскування навесні по першому листі, друга і третя з інтервалом 10-15 днів)

- Кімнатні рослини: полив кімнатних рослин проводиться в період їх активного росту 3-4 рази з інтервалом 10-15 днів.

- Осіння обробка: інтенсивний полив концентрованим розчином гумату натрію (3 г препарату на 10 л води) всіх плодово ягідних насаджень для їх кращого згущення, а при пересадці для їх кращого приживлення.

Теги: Гумат Натрія 50г, Добрива для орхідей