" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Добриво Карбамід 1кг ТМ ОВІ
  • Артикул:
    Добриво Карбамід 1кг ТМ ОВІ

АЛЬТЕРНАТИВА СЕЛІТРІ — КАРБАМІД (H2N-CO-NH2)

 

Сечовина ― це високоефективне гранульоване добриво, що містить в засвоюваній формі необхідний для росту і розвитку рослин поживний елемент азот (46%). Це найбільш концентроване з азотних добрив. В грунті перетворюється під дією ферментів грунтових бактерій у вуглекислий амоній. В ґрунтах з високою біологічною активністю сечовина перетворюється у вуглекислий амоній за 2 – 3 дні. Вуглекислий амоній на повітрі розкладається і частина його втрачається у вигляді газоподібного аміаку. Тому поверхневе внесення сечовини без загортання в ґрунт загрожує втратою азоту. Причому, на нейтральних і лужних ґрунтах втрати азоту можуть бути більш значними.

Застосовується на всіх видах грунтів. Придатне для основного внесення в грунт і підгодівлі сільськогосподарських культур. Може застосовуватися в умовах захищеного грунту.
На грунтах, що зазнають перезволоження, при зрошенні це добриво краще аміачної селітри, так як азот сечовини краще закріплюється грунтом і менше вимивається з опадами. Її використовують як основне добриво і в підгодівлю з негайною заробкою в грунт для запобігання втрат у вигляді газоподібного аміаку.

Необхідність у цьому добриві виникає при посіві/посадці будь-яких рослин, включаючи овочі, зернові, а також молоді саджанці дерев. Про нестачу азоту свідчить бліда забарвлення рослин, а також їх слабке зростання.
Підживлення сечовиною може здійснюватися перед посадкою, а також у період росту (вегетації) культури.

РЕКОМЕНДОВАНА НОРМА ВНЕСЕННЯ:

Культура

Норма внесення перед посадкою

Норми позакореневого підживлення, до цвітіння

Ягідні чагарники

10-15 г/м2

20-30 г на 10 л води

Плодові дерева

15-20 г/м2

20-30 г на 10 л води

Овочеві культури

5-12 г/м2 і 5-10 г/м2 (в період вегетації)

50-60 г на 10 л води (3 л раб.розчину на 100 м2)

Пшениця, жито, овес

100-150 кг /1 гектар

______

Соняшник

80-120 кг /1 гектар

______

Кукурудза зернова

110-160 кг /1 гектар

______ 

Еще одной областью его применения является  использование садоводами и овощеводами против вредных насекомых таких, как яблоневый цветоед, долгоносики, медяницы, тля. Для этого применяется концентрированный раствор карбамида из расчета 500 г на 10 л воды. Опрыскивание производится после того как средняя температура воздуха станет выше + 5 градусов, но до того как начнут раскрываться почки. Основанием для такой обработки может служить большое количество вредных насекомых в предыдущем году.

Крім цього добриво застосовується і як засіб проти таких хвороб, як парша, пурпурова плямистість і моніліальний опік.

При внесенні одягайте рукавички і дотримуйтеся правил гігієни!

Теги: Добриво Карбамід 1кг ТМ ОВІ, Добрива