" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Добриво Суперфосфат 1кг ТМ ОВІ
  • Артикул:
    Добриво Суперфосфат 1кг ТМ ОВІ

Гранульований порошок сірого кольору . Вміст фосфору Р—30%, азоту N—9%, сірки S—9%.

Є азотно-фосфорним, концентрованим добривом, яке підходить для застосування на будь-яких ґрунтах під різноманітні культури. Для того, щоб отримати подвійний суперфосфат, фосфорити обробляють фосфорною кислотою, яку отримали з апатиту, сірчаної кислоти і фосфорита.

Особливості застосування:

Завдяки присутності в складі сірки, рослини проявляють більш життєстійкість, у олійних культур істотно підвищується вміст жиру в насінні, у зернових культур – кількість міститься білка.
Сприяє підвищенню врожаю, а також якості продукції.
Прискорює процес дозрівання врожаю.
При основному внесенні, перед засівом планованої сільськогосподарської культури, вносять добриво на глибину засіву насіння. Така оптимальна глибина, так як гранули суперфосфату не змиваються потоками дощу, не переходять в нижні шари ґрунту від початкового внесення.
При розкиданні суперфосфату по поверхні грунту, ефективність суттєво знижується, оскільки для живлення рослин, речовина, що має бути розташована максимально близько від кореневої системи.
Для посилення дії, добриво суперфосфат подвійний використовують спільно з калійними підгодівлями (навесні), і азотно-калійними (восени).
    При определении дозировки удобрения, следует учитывать не только тип почвы, но и свойства возделываемых культур. Например, подсолнечник и кукуруза испытывают угнетенность при прямом контакте посадочных семян с суперфосфатом. В случае применения, следует минимизировать контакт семян и минерала, выдерживая большую прослойку земли между ними, а также в таком случае следует снизить дозу удобрения.
    Удобрение не токсично, взрыво- и пожаробезопасное, не слеживается.
    В сравнении с аммофосом, суперфосфат двойной обладает лучшей растворимостью фосфора.

Нормы внесения :

Під ярі зернові культури — 100-170 кг/га;
Для кукурудзи — 120-170 кг/га;
При посадці озимих зернових — 120-130 кг/га;
При проведенні осінньої і весняної перекопування 200-300 кг/га;
Картопля (вносять при посадці) — 3 р/ лунка;
При висадці розсади — 3 р/ лунка;
Для внесення під плодові дерева, удобрюють пристовбурові круги по 25-30 г;

Під час роботи одягайте рукавички і дотримуйтеся правил гігієни!

Теги: Добриво Суперфосфат 1кг ТМ ОВІ, Добрива