" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Добриво для картоплі Хелатин Картопля 50мл

Добриво для картоплі Хелатин Картопля 50мл

Хелатин - комплекс мікроелементів в хелатній формі, необхідних для успішного вирощування рослин, отримання якісного врожаю, збалансованого мінерального живлення.

Роль мікроелементів в харчуванні рослин багатогранна. Мікроелементи захищають рослини від багатьох захворювань, підсилюють процеси запилення, плодоутворення, засвоєння поживних речовин. 

Мікроелементи підвищують активність ферментних систем в рослинному організмі. За рахунок цього підвищується врожайність, вміст вітамінів, цукру плодах і овочах, поліпшуються декоративні властивості рослин.

Унікальні композиції мікроелементів в складі добрива Хелатін допоможуть отримати якісний урожай, як аматорові, так і професіоналові.

Листове живлення: 50 мл на 10 л води.

Призначення: для картоплі. 

Ефективність: поліпшення якості та збільшення кількості врожаю, посилення імунітету рослин, підвищення родючості ґрунтів. 

Склад (г/л): N – 50, P  120, B – 5, Fe – 3, Zn – 15, Cu – 10, Mn – 12, MgO – 0,05, Co – 0,2 , Mo – 0,05, pH – 4,3.

    Проблема: сповільнюється розвиток рослин, пригнічується точка зростання, міжвузля коротшають, постійно вянуть верхні листки, гине верхівкова брунька, листя жовтіє, на них зявляється велика кількість бурих плям, відмирають ділянки тканин на всій поверхні листа, черешки стають ламкими, бульби дрібнішають часто розтріскуються.

    Рішення: 50 мл розчинити в 10 л води та обприскувати рослини кожні 7-10 днів до зникнення симптомів нестачі мікроелементів.

    Теги: Добриво для картоплі Хелатин Картопля 50мл