" />

Мікродобриво сульфат магнію це ефективне добриво. Сульфат магнію значно збільшує і підвищує кількісно і якісний стан річного врожаю. Результатом його застосування служить прискорене зростання нових пагонів, і поява більшої кількості плодів.

Наприклад, у квіткових рослин магній сірчанокислий здатний викликати значний приріст бутонів і сприяє подальшому їх цвітіння. Також сульфат магнію здатний поліпшити смакові якості деяких рослин, так, наприклад, овочі придбають насичений смак, а картопля придбає ще більш соковиті відтінки. За рахунок внутрішнього складу добрива сульфат магнію здатний збільшити вміст крохмалю і інших вітамінів в плодах.


При використанні магнезії сірчанокислої варто пам'ятати і про те, що засвоєння добрива безпосередньо залежить від грунтового покриву. Чим кисліше і за обсягом легше грунт, тим значніше відчувається дефіцит харчування, через відсутність магнію.


Вода для якісного розчину сульфату магнію не повинна бути нижче 20 градусів.

Магнію сульфат застосовують спільно з азотними і фосфорними добривами навесні при підготовці грунту вносять:

- під огірки, томати 7-10 г / м2,

- під інші овочеві і декоративні культури 12-15 г / м2, плодові дерева 30-35 г / м2 пристовбурного кола.


Кореневі підживлення протягом вегетації проводять розчином сульфату магнію з розрахунку 25 гр на 10 л води, кожні 15-20 днів.

Позакореневе підживлення проводять обприскуванням робочим розчином магнію сульфату 15 гр на 10 л води. Залежно від культури і розмірів вегетативної маси, витрата робочого розчину при обприскуванні становить:

- для овочевих, однорічних квіткових культур 1-1,5 л / м2

- малина, смородина та ін. Чагарники 1,5-2 л / м2

- плодові дерева 2-3 л на молоде і 5-10 л на доросле дерево.

Теги: Мікродобриво Магнієве - сульфат магнію 15г, Новинки