breadcrumbs_revolution_theme
" />

Увага! Акція на всі оптові замовлення від 1000грн знижка 3%!


БЛАНК ВЕЛЕС

БЛАНК ДОБРІ СХОДИ

БЛАНК ПОЛЬЩА

БЛАНК КОУЕЛ


Ви просили-ми зробили!

Ми, інтернет-магазин Насінинка, вже не перший рік успішно займаємось оптовим продажем насіння та супутніх товарів. Багато наших оптових клієнтів просили розробити сторінку саме для оптового продажу насіння, де купити насіння оптом буде простіше і швидше. На інтернет сторінці Гарден Лайн Львів  https://garden-line.com.ua/ Вам не потрібно завантажувати прайс і заповнювати його. Тут просто робите замовлення вже з оптовими цінами. Тому запрошуємо на наш новий сайт для оптової купівлі насіння овочів і квітів.

Ми створили новий сайт саме для Оптового продажу насіння    https://garden-line.com.ua/

Також завантажуйте оптові прайс-листи наведені нижче!

БЛАНК ВЕЛЕС

БЛАНК ДОБРІ СХОДИ

БЛАНК ПОЛЬЩА

БЛАНК КОУЕЛ

Продаж пакетованого та вагового насіння овочів та квітів оптом в інтернет-магазині Насінинка. Пропонуємо оптовий продаж насіння на вигідних умовах – діє система накопичувальних знижок, доставка по всій Україні будь-яким перевізником на вибір замовника. Купити насіння оптом в інтернет-магазині насіння поштою Насінинка – це зручно, вигідно та безпечно. Маємо великий асортимент насіння та інших супутніх товарів. Шукаємо партнерів для плідної співпраці – обіцяємо індивідуальний підхід до кожного!

У цьому розділі Ви можете завантажити гуртові прайс-листи на сезон 2017-2018. Для більш детальної інформації просимо звертатись за телефоном.   ‹ 097-740-73-61 Мар’яна ›

Як зробити оптове замовлення на насіння у інтернет-магазині Насінинка?

Сума мінімального замовлення лише 500 грн. Кількість замовлених пакетів повинна бути кратною:

– європакет (маленькі пакети ТМ Велес) по 20 шт, тому що пакети скріплені гумкою по 20 шт;

– МАКСІпакети по 10 шт, тому що пакети скріплені гумкою по 10 шт;

 Скачайте Бланк замовлення в форматі Excel.  У графі  кількості, внесіть необхідну кількість пакетів. Програма сама порахує суму замовлення. Збережіть внесені зміни у себе на компютері.

Замовлення відправте нам на електронну пошту: nasinynka@gmail.com (Відправляйте замовлення у вигляді прикріпленого файлу). Ми з Вами обов’язково зв’яжемося. Термін виконання нами Вашого замовлення – 1-3 дні. Не забувайте в листі залишити Ваш контактний телефон та контактну інформацію.

Купити насіння  овочів та квітів ТМ “Велес” оптом.


Насіння ТМ “Велес” – це якісне та сертифіковане насіння. Насіння Велес має високу схожість та багато позитивних відгуків. Пропонуємо низькі ціни та великий асортимент.


                Увага Акція - на замовлення насіння ТМ Велес від 1000грн знижка -3%                                    

 

КУПИТИ ГОЛЛАНДСЬКЕ НАСІННЯ ОПТОМ 


Насіння від відомих виробників – Nunhems, Bejo, Seminis, Syngenta (Голландія) та Semo (Чехія)

Торгова марка «Добрі Сходи»®  створена з метою забезпечення якісним насінням іноземної селекції фермерів професіоналів та садівників-любителів. Для Вас ми ретельно підбираємо найкращий асортимент продукції високої якості який задовольнить кожного покупця. Ми подбали про те, щоб розфасоване нами насіння було максимально захищеним. В зв’язку з цим, ми використовуємо виключно металізовану упаковку, що створює оптимальні умови для зберігання і транспортування насіння та зберігає високі посівні якості насіння. Як результат – гарантований урожай, відмінний смак і висока товарність вирощеної продукції.

Кратність упаковок – 10 шт!


ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ ↓


Акція!!! При замовленні насіння ТМ “Добрі Сходи” від 1000 грн знижка -3%.


Купити оптом насіння зарубіжної селекції ТМ “Коуел” – одна з провідних насіннєвих компаній в Україні, яка є найбільшим імпортером високоякісного насіння овочевих культур, газонних трав та квітів найвідоміших світових виробників Голландії, Італії, Чехії, Великобританії та Німеччини.Купити оптом агроволокно

У нашому інтернет магазині ви також можете купити оптом високоякісне чорне та біле агроволокно.  Агроволокно  маємо у пакетах та у рулонах.

 

               БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ НА АГРОВОЛОКНО


Купити польське насіння оптом в інтернет магазині

У нашому інтернет магазині Ви також можете купити оптом насіння виробництва Польщі. Хочемо одразу зазначити, що  в нашому асортименті є якісне та перевірене часом насіння від виробників Польщі Roltico?Spojnia, Malopolska Hodowla Roslin, а саме польське насіння бобів, насіння моркви, насіння огірків Польща, насіння столового буряка Польща, польське насіння гороху, насіння спаржевої квасолі Польща, польське насіння спаржевої квасолі. А також тут Ви можете купити оптом польське насіння кормового буряка відомих та високоврожайних сортів таких як Кормовий буряк Урсус Полі (жовтий), Центаур Полі (білий) та Рекорд Полі (Рожевий). Ми пропонуємо Купити оптом ОРИГІНАЛЬНЕ насіння кормового буряка Польща у оригінальній картонній упаковці (20 кг паперовому мішку).

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ НА НАСІННЯ ПОЛЬЩА

Купити оптом ЗЗР (засоби захисту рослин)


У нашому інтернет-магазині пропонуємо також купити оптом засоби захисту рослин, а саме:

  • гербіциди – засоби для знищення бур’янів тотальної та вибіркової дії
  • інсектициди – засобу захисту від шкідників домашніх та городніх рослин
  • фунгіциди – засоби для захисту від хвороб
  • родентициди – засоби захисту від гризунів (мишей, кротів, щурів)

Завантажити гуртовий прайс ЗЗР тут↓


Купити оптом мінеральні та органічні добрива

У нас Ви також можете купити якісні добрива оптом від відомих українських, польських виробників таких як:

Yara, Vila, Planton, Zielony Dom, Bros, BestPest та інші.


Завантажити бланк замовлення ТУТ ↓

 

Купити оптом якісний садово-городній інвентар

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісний садово-городній інвентар виробництва Польщі, Угорщини, Іспанії, Німеччини та ін. Це все ОРИГІНАЛЬНА продукція привезена і придбана за кордоном. Саме тому ми повністю впевнені у якості продукту.

Скачайте оптовий прайс-лист на продукцію польського виробника ТМ “Greenmill” – маємо великий  вибір сучкорізів, сікаторів, ножиці для живоплоту, ножиці для трави, садові пили, кротоловки, дріьний інвентар та інше.

Завантажте оптовий прайс фірми Intermas на шпалерні сітки для огірків та квітів, декоративні садові решітки, сітки для захисту плодових дерев від птахів, сітки для огородження домашньої птиці, москітні сітки перголи, штучний газон та інше.

Сітка самооблягаюча Flexguard для захисту саджанців від гризунів Intermas (Угорщина). Скачати оптовий прайс лист

Купити оптом чорне та біле агроволокно, агротканину, тепличну плівку, затіняючу сітку  польської фірми Marma

Скачати прайс на дрібні товари садово-городнього призначення – бордюри, газонні обмежувачі, кошики для висаджування цибулин та інше.