" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Бегонія Варіація F1 темно-рожева зеленолиста 10шт Ledaagro

Бегонія Варіація F1 темно-рожева, вічноквітуча, зеленолиста (Variation F1 begonia semperflorens) - це багаторічна рослина, висотою 25-30 см.

Кущики сильно розгалужені, овальної форми, з зеленим листям і темно-рожевими квітами. Рослини здатні до «самоочищення» (немає необхідності відрізати зів'ялі квіти, на їх місці виростають нові). Рослина цвіте безперервно до морозів.


Посів насіння на розсаду проводять в січні-лютому в легкий, пропарений субстракт, після чого рясно поливають і накривають склом, щоб забезпечити високу вологість повітря. Сходи з'являться через 10-15 днів при температурі 22-24ºС. В першу пікіровки рівномірно зволожують теплою водою з піддону. Пікірують в стадії 2-3 справжніх листочків. Бегонії безболісно переносять пересадку в будь-якому віці, але при цьому треба оберігати їх дуже крихке листя. Після того, як бегонії відцвітуть, їх готують до зимового спокою. Полив зменшують, надземну частину обрізають, а горщик з рослиною зберігають в сухому прохідний місці з температурою 14-16ºС, лише зрідка зволожуючи грунт.

Теги: Бегонія Варіація F1 темно-рожева зеленолиста 10шт Ledaagro, Бегонія