" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Мікродобриво Марганцеве - сульфат марганцю 20г
5.00 грн 4.75 грн
До кінця акції:
Є в наявності

Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) являє собою кристалічний порошок або кристали від білого до блідо-рожевого кольору, добре розчинні у воді. Сульфат марганцю застосовують як мікродобрива. В овочівництві захищеного грунту використовується для основної заправки грунтів. Кристалічна форма сприяють рівномірному розподілу добрива та тривалого його дії в грунті.


опис:

Марганець сірчанокислий - добриво марганцеве, серосодержащие. Застосовується в основний прийом внесення спільно з азотними, фосфорними і калійними добривами, а також в якості підгодівлі протягом вегетаційного періоду. Отримують з природного двоокису марганцю або з бідних руд.


Недолік марганцю найчастіше проявляється на чорноземах і дерново-карбонатних грунтах з нейтральною або лужною реакцією, особливо на піщаних і супіщаних, а також на карбонатних торфовищах. Дерново-підзолисті кислі грунти характеризуються високим вмістом рухомого (обмінного) марганцю, тому застосування марганцевих добрив на цих ґрунтах може надати негативну дію, так як надлишок марганцю шкідливий для рослин. При вапнуванні кислих грунтів внесення марганцевих добрив дає позитивний ефект.


Марганцеві добрива застосовуються в овочівництві захищеного грунту для основної заправки грунтів. Кристалічна і повільно діюча форма сприяють рівномірному розподілу добрива та тривалого його дії в грунті.


Недолік марганцю викликає хлороз: молоде листя дрібні, слабо мармурової забарвлення з плямами, а старі - бліді і жовті між жилками і швидко відмирають. Рослини затримуються в рості і цвітінні. Молоді гілки всихають.


Дослідженнями встановлено, що марганець не тільки позитивно діє на утворення хлорофілу у рослин, але і зменшує його руйнування, особливо в нічний час.

Марганець значно підвищує стійкість сільськогосподарських рослин до різного роду захворювань (у томатів - до бурої плямистості, пшениці - до фузаріозу і бурої іржі листя), лежкість сільськогосподарської продукції під час зберігання.


Залежно від типу грунту і умов зростання застосування сульфату марганцю підвищує урожай коренеплодів на 25-40 ц / га, при цьому вміст цукру в коренях збільшується від 0,3 до 0,95%. На чорноземних грунтах урожай винограду збільшується на 20-30%, цукристість ягід - на 1-2,5%, також знижується кислотність соку.


Так само застосовують для основного внесення в ґрунт в нормі 3-7 кг / га (в залежності від агрохімічних показників грунтів). Щоб рівномірно розподілити по площі, його змішують з азотними, фосфорними або калійними добривами. Позакореневе підживлення рослин проводять 0,05-0,1% -ним розчином сульфату марганцю. Вона більш ефективна на виноградниках і плодових насадженнях.


Кореневі підживлення (спільно з азотними добривами):

• огірки - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-15 днів

• томати - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-20 днів


У захищеному грунті добриво застосовується у вигляді водного розчину концентрацією 0,1-0,2% через системи поливу, дощування або крапельного поливу.


При роботі дотримуватися правил гігієни!

Теги: Мікродобриво Марганцеве - сульфат марганцю 20г, Новинки