" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Мікродобриво Молібденове - Амоній молібденовокислий 4г
11.00 грн 10.45 грн
До кінця акції:
Є в наявності

Мікродобриво молібден спеціально розроблені для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, вимогливих до молібдену, таких як бобові, плодові, ягідні. Високий вміст молібдену в мікродобрив повністю забезпечує рослину цим мікроелементом.


Молібден застосовується для позакореневого підживлення злакових, технічних, овочевих і плодово-ягідних культур. Забезпечує надходження молібдену в рослину на складних для нього етапах розвитку. Покращує процеси азотної фіксації та обміну в тканинах рослини, сприяє підвищенню врожайності культур, покращує якість і зовнішній вигляд продукції.


Використання:


Передпосівне замочування насіння 1-2 г на 1 л води.

Позакореневе внесення: 2-4 г на 10 л води.


Норми внесення добрива для підживлення:


Для сої, гороху, еспарцету, нуту, насінників бобових трав у фазі 3-5 листочків потрібно від 0,5 до 1 л на гектар. Одне обприскування.

Для плодово-ягідних культур на етапі формування плоду потрібно від 1 до 1,5 л на гектар. Одне обприскування.

Для овочевих культур в фазі плодоутворення необхідно від 0,5 до 1 л на гектар. Одне обприскування.


Застосовується як для позакореневого підживлення в грунті, так і при вирощуванні рослин на гідропоніці.


Проводити підживлення по листу потрібно при температурі від 9 до 25 градусів тепла. Не рекомендується обприскувати рослини в жарку пору дня, робити це потрібно вранці або ввечері.


Мікродобриво можна змішувати з препаратами для захисту рослин, інсектицидами, фунгіцидами, з іншими мікродобривами, попередньо провівши тест на сумісність.

Теги: Мікродобриво Молібденове - Амоній молібденовокислий 4г, Новинки