" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Препарат 3в1 Квіточка міні
23.10 грн 21.95 грн
До кінця акції:
Є в наявності

Діюча речовина:

1. Фітал 10 г (алюміній ФОСФО, 570 г + кислота фосфористая, 80 г / л);

2. Комплексне мінеральне добриво (N - 17%, P2O5 - 22%, K2O - 22%);

3. Гумат натрію - стимулятор росту і розвитку.

Препаративна форма: 65% водорозчинний концентрат, гранули.

Призначення: для обприскування декоративних і квіткових культур з метою захисту від хвороб (кореневих, стеблових гнилей, плямистостей, іржі, мучністоросяних, ложномучністоросяних грибкових захворювань, чорної ніжки та ін.), Позакореневого підживлення мікро- і макроелементами і стимуляції росту і розвитку рослин.

Переваги: ​​системно-контактний фунгіцид захисної та лікувальної дії Фітал краще за інших системних фунгіцидів проникає в нижню частину пагонів і коріння рослини, тому краще знищує збудників хвороб на нижніх, необліственних частинах пагонів, викорінюючи джерела зараження. Ефективний у верхній частині пагонів, в тому числі і в місцях механічних і ін. Ушкоджень. Препарат "Фітал" незамінний для використання на цибулинних, бульбоцибульних, кучерявих (клематиси і ін.) І рослинах з проблемами кореневих гнилей. Стимулятор росту в комплексі з добривом сприяє кращому росту і розвитку рослин. Поліпшується лежкість цибулин і бульб при зберіганні.

Норма витрати і спосіб застосування: вміст пакетів з сухим речовиною розчинити в 1,25 л води. Окремо розчинити Фітал в 1,25 л води і тонким струменем при постійному помішуванні влити в перший розчин. Обробити рослини. Інтервал між обробками - не менше 14 днів.

Кількість обробок за сезон: 3

Теги: Препарат 3в1 Квіточка міні - набір захисних і підживлюючих препаратів 20г, Препарат 3в1 Квіточка міні, Новинки