" />
Катерина Мельник / 13.09.2021
В інтернет - магазині "Насінинка" насіння замовляю вже не один рік. Задовольняє якість насіння і ціна.Особливо хочу подякувати за зимову цибулю саджанку! Урожайність - супер! Гарно запакований товар, співпадає вага. Респект і повага всім вам, шановні! Насінинку рекомендую всім, своїм друзям, знайомим.Удачі вам, вдячних клієнтів!
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені якістю нашої продукції! Бажаємо Вам Щедрого Врожаю і наступного 2022року!
Галина / 10.09.2021
Дякую за замовлення. Приємно вражена. Пакування, товар(цибуля) а також подарунок. Процвітання Вашому бізнесу, вдячних клієнтів.
Администратор
Дякуємо! Бажаємо Щедрого Врожаю!
Світлана / 14.08.2021
Замовляла насіння томатів,огірків,моркви,столового буряка,кабачки,кукурудзу солодку.Все насіння відповідає заявленим сортам.Швидко відреагували,гарно запакували і доставили.Дякую команді,усім рекомендую.Буду замовляти і на слідуючий рік.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Ви задоволені якістю наших товарів та роботою нашої команди! Бажаємо Вам Щедрого Врожаю!
Світлана / 28.07.2021
Замовляла цибулю зимову.Все добре, крім червоної Ред Барон.Весною вся пострілкувалася.Можливо посадковий матеріал погано був просушений.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Стосовно цьогорічного врожаю озимою цибулі, час від часу, отримуємо скарги, що цибуля пострілкувалась цього року (на жаль. не лише сорт ред барон). Насправді є і позитивні відгуки про сорт Ред Барон і цього року. Швидше за все, причиною є цьогорічна аномально холодна весна. Також отримуємо різні відгуки з усіх куточків України - одні дуже задоволені врожаєм, інші кажуть, що попереднього року був кращий врожай. Мабуть, це ще залежить від регіону. Надіємось, що Врожай 2022 року стане Багатим і Щедрим для кожного нашого клієнта.
Тетяна / 19.07.2021
Купувала у Вас цибулю саджанку.Врожай вже зібрала-дуже задоволена.Цибуля-Супер !!! ,,Бомба'' !!! Велике щире дякую Вам!!! Процвітання "НАСІНИНЦІ"Залишаюсь Вашим клієнтом.Цибулю саджанку вже у Вас замовила-буду чекати відправлення.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені! Бажаємо і надалі Багатого Врожаю!
Олена / 12.06.2021
Дякую команді ! Рекоменую! Добре запакували, швидко відправили! Дякую!
Администратор
Дякуємо за ваш відгук!
Марія / 21.05.2021
Дякую отримала добриво для хвойних. Рекомендую.
Администратор
Дякуємо!
Валентина / 29.04.2021
Доброго дня! Отримала сьогодні посилку.Замовляю вдруге.Я дуже Вам щиро вдячна за чудове насіннячко.Вдячна Вашому колективу за оперативну роботу.НАСІНИНКО,ти найкраща!!!!! Вітаю Вас з прийдешнім святом ВЕЛИКОДНЯ. Щастя Вам,здоров'я,та всього найкращого!!!!
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви задоволені нашою роботою та нашою продукцією! Вітаємо Вас з Великодніми святатами!
Валентина / 22.04.2021
Все добре і оперативно. Дякую за подарунок.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук.
Олена / 20.04.2021
Замовлення отримала, як завжди швидко. Товар надійно запаковано . Дякую за подарунок, саме те , що треба! Чекаємо на врожай
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені нашою роботою. Чекаємо на фото Вашого врожаю!)
Показано з 1 по 10 із 162 (всього 17 сторінок)