" />
Олена / 12.06.2021
Дякую команді ! Рекоменую! Добре запакували, швидко відправили! Дякую!
Администратор
Дякуємо за ваш відгук!
Марія / 21.05.2021
Дякую отримала добриво для хвойних. Рекомендую.
Администратор
Дякуємо!
Валентина / 29.04.2021
Доброго дня! Отримала сьогодні посилку.Замовляю вдруге.Я дуже Вам щиро вдячна за чудове насіннячко.Вдячна Вашому колективу за оперативну роботу.НАСІНИНКО,ти найкраща!!!!! Вітаю Вас з прийдешнім святом ВЕЛИКОДНЯ. Щастя Вам,здоров'я,та всього найкращого!!!!
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви задоволені нашою роботою та нашою продукцією! Вітаємо Вас з Великодніми святатами!
Валентина / 22.04.2021
Все добре і оперативно. Дякую за подарунок.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук.
Олена / 20.04.2021
Замовлення отримала, як завжди швидко. Товар надійно запаковано . Дякую за подарунок, саме те , що треба! Чекаємо на врожай
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені нашою роботою. Чекаємо на фото Вашого врожаю!)
Ирина / 16.04.2021
Получила свой очередной заказ, уже третий, как всегда оперативно и маркер (подарочек) очень кстати. Спасибо
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо Щедрого Врожаю!
Галина / 11.04.2021
Замовляла насіння вперше. Обслуговування оперативне.
На жаль, схожість невисока. Капуста рання 80%, огірки Зозуля та Без хлопот менше 50%. Один пакет капусти Кам'яна голова був пустий.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Стосовно пустого пакету - в цьому році через велику навантаженість виробника час від часу таке трапляється. Це не наша провина - однак ми відшкодовуємо кошти за порожню упаковку. Зверніться до нашого менеджера по телефону для вирішення цієї проблеми. Щодо всхожості - на жаль, якісні всходи залежать не лише від якості насіння, але і від правильного посіву, родючості грунту, температурного режиму при посівіі та вирощуванні, правильного поливу і т.д. Якщо щоб це була проблема в самому насінні - ми б отримували масу негативних відгуків, а не лише один Ваш. Натомість ми постійно отримуємо позитивні відгуки від задоволених клієнтів. Крім того, огірки можуть ще показати пізніші всходи - варто почекати. Капуста показала 80% так це не зовсім хороший результат мав би бути хоча б 90% - можливо також варто почекати. Але я так розумію йдеться про українське насіння капусти - щоб мати 95-100% всхожість насіння найчастіше купують голландське насіння, але воно значно дорожче, адже є обробленим та зберігається у дорогих фольгованих пакетах. Бажаємо Вам щедрого Врожаю та рясних всходів. Надіємось, Ви залишитесь нашим клієнтом!
Олена / 09.04.2021
Товар отримала через 2 дні після замовлення. Все добре запаковано.ДЯКУЮ ЗА ГАРНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Администратор
Дякуємо! Бажаємо Щедрого Врожаю!
Ирина / 08.04.2021
Большое спасибо за оперативное обслуживание уже двух заказов, супер, а ещё в каждом заказе есть небольшой подарочек, желаю процветания вашей фирме, буду вашим постоянным клиентом
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо Вам Щедрого врожаю!
Оксана / 08.04.2021
Отримала замовлення, замовляла в перший раз. Все сподобалось-швидко та зручно ,але одна пачка томата Санька була пуста ,упаковка не пошкоджена. А так все добре.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! стосовно томату - мабуть пропустили при фасовці на виробництві. Звяжіться з нашим менеджером по телефону для вирішення цього питання.
Показано з 1 по 10 із 157 (всього 16 сторінок)