" />
Оксана / 27.02.2021
Замовляла товар в перший раз. Отримала замовлення, все якісно запаковане. Товар зібрали швидко! Дуже дякую за вашу роботу і оперативність...
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Надіємось, що станете нашим постійним клієнтом. Бажаємо Щедрого Врожаю!
Костюк Юлия Николаевна / 23.02.2021
Замовляла товар вперше, насіння отримала! Все в гарному стані, дуже вдячна за насіння та обслуговування! Чудова компанія та працівники, дуже вдячна за Вашу працю та оперативність! Менеджер дуже приємна та уважна, окремо дякую за повагу до клієнта!
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Гарного врожаю!
Петро / 14.02.2021
Замовляли перший раз.Дякуємо за оперативність та відмінне пакування відправлення. Будемо рекомендувати друзям та знайомим.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Будемо щиро вдячні за Ваші рекомендації! Бажаємо Вам Щедрого Врожаю!
Надія Ховалко / 13.02.2021
Шановна "Насінинка"!!! Вирішила посіяти на розсаду дзвоник карпатський і була шокована-пачка пуста. Упаковка не пошкоджена. До решти насіння претензій немає.
Администратор
Дуже перепрошуємо за таку незручність. Мабуть, при фасуванні насіння апарат пропустив одну пачку. Однак хочемо зазначити - це не наша помилка, а помилка виробника. Проте ми готові компенсувати Вам вартість пустого пакета. Напишіть менеджеру Ваш телефон на вайбер - ми повернемо гроші!
Марія / 11.02.2021
Дякую за отримане замовлення,за оперативність і пунктуальність.Все насіння свіже.Цибуля саджанка ідеальна.Окреме спасибі за подарунок.Здоров'я всім і багато покупців.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Ви задоволені! Бажаємо Щедрого Врожаю!
Кравчук Володимр / 11.02.2021
Отримав замовлення дякую молодці, все просто супер, претензій ніяких так тримати.
Администратор
Дякуємо!
Надія Ховалко / 10.02.2021
Отримала посилку Укрпоштою за 4 дні. Все насіння свіже. Дуже задоволена. Щиро дякую "Насінинці.
Администратор
Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми завжди намагаємось відправляти замовлення максимально швидко. Терміни насіння також намаємось постійно контролювати! Бажаємо Вам Багатого Врожаю!
Наташа / 09.02.2021
Замовлення отримала. Дякую!Окреме дякую за подарунок.Замовляю у Вас не перший рік ,дуже задоволина Вашим магазином,рекомендую Вас друзям.Удачі Вам.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Коли нас запитують: "чи якісне ваше насіння?" - ми відповідаємо " У нас багато постійних клієнтів - це найкраща ознака якості!". Тому дякуємо Вам за те, що Ви з нами! Бажаємо Щедрого Врожаю! Чекаємо знову Вас і Ваших друзів на сторінках нашого сайту!)
Любов / 04.02.2021
я переглядала і відбирала насіння для порівняння. Як тепер знайти їх? не бачу кнопки переходу до порівняння... За попереднє замовлення 5 зірок
Администратор
Додайте будь-який товар до порівняння. Після цього відкриється віконечко з текстом "Товар ..... доданий в список порівняння". Клікніть на слова список порівння - це посилання
Ніна Лисак / 25.01.2021
Замовлення прийшло швидко, дуже задоволена. Окреме дякую за подарунок. Буду замовляти ще.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Гарного Врожаю!
Показано з 1 по 10 із 139 (всього 14 сторінок)