" />
Любов Галицька / 28.10.2019
Гарно Вам дякую! Насіння відповідне, все оперативно. Буду замовляти у Вас ще.
Администратор
Дякуємо!
Олександр / 21.10.2019
Щира подяка за високий рівень обслуговування та якісний товар. Обов'язково буду робити замовлення в "Насінинці"! Всім раджу цей чудовий магазин!
Администратор
Дякуємо!
Лариса Іванівна / 16.10.2019
Дякую за вчасне відправлення замовлень.Товаром задоволена. Жаль одне,як постійним клієнтам , у вас немає знижок як у Добродарі,Сонце саді. А так все виконується оперативно.
Администратор
Дякуємо за відгук. Будемо працювати у цьому напрямку.
Демян / 03.10.2019
Гарний магазин, уже не вперше тут замовляю, все якісно та оперативно. Єдине, що працівники напевно мають дуууууже багато роботи, замість 4 (замовлених та оплачених) пачок пастернаку дали лише 1. Не жаднічайте!!!
А в загальному рекомендую даний магазин. Дякую за співпрацю!
Администратор
Дякую за Ваш відгук. Знаю, щр Ви наш постійний клієнт. За помилку перепрошую - бо дійсно бачу що на залишку є більше штук. Зараз це питання вирішимо!
Галина / 30.09.2019
Дякую вам за цибулю и за совет какой сорт можно садить в нашей области
Администратор
Дякуємо за відгук!
Майя / 18.09.2019
Дякую за своєчасно виконане замовлення ! Вага цибулі скрізь вірна , бо замовляла різних сортів і різної ваги (1 кг і 500 г ) . Насіння овочів у пакетиках теж усе що замовляла. Передзвонили , уточнили про замовлення і перед відправкою теж дізналися про актуальність заказу. Оплачували після отримання на пошті. Всим задоволена. Рекомендую!!!
Администратор
Дякуємо!
Майя / 18.09.2019
Лук-сеянка озимая пришла вовремя, луковички оличные-одна в одну, заказала рэд барон,штутгартен,глэдстоун.Теперь меня сбили с толку люди-сказали, что сажать нужно его весной, а то на зиму пойдёт в стрелки, просветите меня ,если можно.
Администратор
Доброго дня. Ще раз дякуємо за ваші позитивні відгуки. Насправді Ваше питання досить поширене і його часто запитують наші клієнти. Посадку цибулі восени потрібно робити тоді, коли вже стабільно холодно і немає перепаду температури. В народі кажуть, що варто садити до Покрови (14 жовтня), але на жаль народні прикмети не співпадають з теперішніми змінами клімату, тому кожного року потрібно дивитись по погоді. Якщо Ви посадите правильно цибулю - вона не піде в стрілки ніколи. Щодо сортів Штутгартер має різновиди: Різен (весняна) та Стенфілд (озима) - саме різновид Стенфілд ви у нас придбали. Сорти Ред Барон та Гледстоун насправді є весняними, але з нашого досвіду та з багатьох позитивних відгуків наших клієнтів - можемо, з упевненістю сказати, що це УНІВЕРСАЛЬНІ сорти, які підходять як для осінньої, так ідля весняної посадки. Єдине червона та біла - це цибулі салатного типу вони не йдуть на тривале зберігання. Ще раз наголошую, якщо посадите правильно цибуля в стрілку не йде!
тамара / 12.09.2019
Дякую за сажанку цибульку. Вага правільна,переважила на поштовому відділенні.
Администратор
Вам дякуємо!
Наталія / 06.09.2019
Щиро дякую за розуміння,приємно,що вмієте виправити помилку...
Администратор
Дякую Вам! На майбутнє, будьте уважніші на Новій пошті при отриманні посилки.
Наталія / 02.09.2019
Перечитала відгуки і в жодному не пише за вашу, мабуть ніхто не звертає уваги,що в сіточці 800г,а не 1 кг
Администратор
Ми в сіточку завжди наважуємо більше, ніж 1 кг, тому що цибуля. мабуть, це помилка працівників - ще раз Вас попрошу вказати Ваше прізвище.
Показано з 1 по 10 із 66 (всього 7 сторінок)