" />
Кудинова Татьяна / 30.11.2020
Заказ пришел быстро, через 2 дня. Все хорошо упаковано и соответствует моему заказу. Спасибо дирекции магазина и обслуживающему персоналу за оперативность. Буду заказывать еще и рекомендую другим!
Администратор
Спасибо за ваш отзыв. Желаем богатого Урожая!
Грицай Любов / 30.11.2020
Замовляю вже не вперше. Дуже задоволена, все якісне і доступне . Дуже дякую, буду ще замовляти і рекомендувати знайомим.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо Щедрого Врожаю!
Алена / 17.11.2020
Заказываю не первый раз. Все всегда было идеально. Спасибо большое. Но сегодня получила очередной заказ и разочаровалась. Созванивались,уточняли заказ, все есть. А свеклу взяли заменили одну на другую. Если нет той что заказала, не надо другой. А в общем семена хорошие. Спасибо.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Ми намагаємось не заміняти замовлені товари на інші, хіба що є клієнти, які самі вказують, що можна заміняти на аналоги. Найчастіше ми відмінусовуємо товар від суми замовлення або повертаємо гроші за товар у оплаченому замовленні. Це буває рідко, бо ми кожного дня контролюємо свої залишки на складах, однак може бути, що один і той же товар можуть замовити одночасно кілька клієнтів. Можливо дівчата при зборі Вашого замовлення випадково помилились. Перепрошуємо за незручності. Звяжіться з нашим менеджером по телефону для вияснення деталей.
Ірина / 05.11.2020
Доброго вечора!отримала посилку,дякую!все гарно запаковано,цибулька не порчена.Ще раз дякую
Администратор
Дякуємо. Бажаємо Гарного врожаю!
Анна / 05.11.2020
Хочу виразити свою подяку вашому магазину за якісне насіння та швидкий зворотній зв'язок та порядних,класних операторів, дуже приємних у спілкуванні. Все прийшло швидко,вчасно,та ще й з подарунками,за що окреме спасибі. Я вперше у вас купую,але буду вашим покупцем і надалі та буду рекомендувати,позаяк переконалася в добросовісному та відповідальному відношенні до своєї справи. Продовжуйте в тому ж дусі і порядних вам клієнтів.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди хочемо, щоб наші клієнти були задоволені як якістю обслуговування, так і якістю нашої продукції. Бажаємо Щедрого Врожаю!
Валентина Юрьевна / 22.10.2020
Несмотря на то, что посылка была долго в пути, лук пришел отличного качества чистый ,ровный, один в один. Спасибо за вашу честность. С вами можно иметь дело. Отдельное спасибо за подарок.
Администратор
Дякуємо Вам за Ваше терпіння!) Гарного врожаю!
Оксана / 14.10.2020
Получила цибулю. Спасибо большое. Все хорошо дошло, отлично упаковано. Отдельное спасибо за подарочки. Буду ещё у вас заказывать.
Администратор
Дякуємо! Гарного врожаю!
Тетяна / 13.10.2020
Неодноразово замовляю у вас насіння квітів та овочів, агроволокно, цибулю озиму саджанку. Якістю завжди задоволена. Схожість насіння - висока, сорти відповідають вмісту упаковок. Врожай цибулі - відмінний. Дякую за дисконт! Рекомендую всім друзям і знайомим!
Администратор
Дякуємо! Ми раді, що Ви задоволені і надалі залишаєтесь з нами!) Бажаємо Щедрого Врожаю!
Наталія / 12.10.2020
Доброго дня!
Замовлення отримано дуже швидко. Товар якісний. Приємно здивував подарунок. Велике дякую. Буду замовляти ще та рекомендувати ВАС всім знайомим. Все на віддмінно!!! Так тримати! Процвітання Вашій фірмі а нам гарного врожаю!.
Администратор
Дякуємо за Ваш відгук. Ми завжди намагаємось працювати, щоб клієнти були задоволені. Бажаємо Щедрого врожаю!
Людмила / 02.10.2020
Доброго дня. отримала замовлення дякую за подарунок. Все прийшло швидко. приємно. Будемо чекати на врожаї. Восени відпишусь.
Дякую що Ви є.
Администратор
Дякуємо - гарного врожаю!
Показано з 1 по 10 із 118 (всього 12 сторінок)