breadcrumbs_revolution_theme
" />

Інтернет-магазин Насінинка - у нас Дуже Оперативна Доставка - Адже переважно  ми приймаємо та оформляємо замовлення в день замовлення або на наступні 2 робочі дні!


Однак, Зверніть Увагу! У високий сезон - січень, лютий, березень - реалізація замовлень може бути затримана до 3-ох робочих днів! 

Дякуємо за розуміння!У нашому інтернет магазині Ви можете придбати широкий асортимент насіння та інших супутніх товарів.

Мінімальна сума замовлення лише 100 грн!

Замовлення буде виконано на протязі 3-ох робочих днів від дня оформлення. У разі безготівкової оплати замовлення формуються в першу чергу.
Магазин в автоматичному режимі відправляє лист-підтвердження замовлення на вказану електронну адресу.


Терміни Доставки

Доставка здійснюється за посередництвом транспортноі компанії, на вибір клієнта. Термін доставки з моменту відправки становить:


через УкрПошту Стандарт – 3-7 днів - залежно від місця отримання посилки.

 через Нову Пошту – 1-2 дні.


Вартість Доставки
Вартість доставки розраховує сам перевізник, вона оплачується безпосередньо при отриманні замовлення у відділенні. Вартість доставки залежить від об’єму та ваги посилки, а також від обраного Вами перевізника.

Хочемо наголосити, що у разі оплати Накладеним Платежем (післяплати), перевізником стягується додатково ще оплата за переказ коштів:
УкрПошта – 2% від суми, але не менше  10грн.


Нова Пошта – 20 грн +2% від суми.


Всі витрати, пов’язані з відправкою/доставкою посилки та переказом коштів оплачує покупець. В свою чергу, для більш вигідної покупки наших клієнтів, рекомендуємо Вам здійснювати безготівкову оплату.


Оплата

Оплатити замовлення Ви можете такими способами:

1.Готівкою - Наложений платіж -  при отриманні замовлення у відділенні перевізника. Зверніть увагу, в даному випадку Ви додатково оплачуєте встановлену комісію за переказ коштів.


2. Оплата на розрахунковий рахунок – Ви можете здійснити перерахунок коштів на картку ПриватБанку. Якщо Вам зручніше здійснити оплату в інший спосіб – реквізити для оплати Вам вкаже наш менеджер, з ним можете узгодити усі деталі щодо замовлення та доставки по телефону 097-520-27-24, 099-286-06-15 або по електронній пошті nasinynka@gmail.comЗверніть увагу, замовлення відправляються лише після підтвердження оплати.


Усі замовлення з передоплатою на р\р комплектуються та відправляються у першу чергу!Тарифы Новой Почты


Тарифы Укрпочты