breadcrumbs_revolution_theme
" />


УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

На Укрпошті почастішали випадки відкривання посилок! Будьте уважні, коли отримуєте посилку на відділенні - звіряйте фактичну вагу з вказаною на посилці!

У нашому інтернет магазині Ви можете придбати широкий асортимент насіння та інших супутніх товарів.

Мінімальна сума замовлення 100 грн.

Замовлення буде виконано на протязі 3-ох робочих днів від дня оформлення. У разі безготівкової оплати замовлення формуються в першу чергу.

Магазин в автоматичному режимі відправляє лист-підтвердження замовлення на вказану електронну адресу.

Доставка

Доставка здійснюється за посередництвом транспортноі компанії, на вибір клієнта. Термін доставки з моменту відправки становить:

Вартість Доставки

Вартість доставки розраховує сам перевізник, вона оплачується безпосередньо при отриманні замовлення у відділенні. Вартість доставки залежить від об’єму та ваги посилки, а також від обраного Вами перевізника.

Приблизну вартість доставки Ви можете розрахувати на сайті перевізника, для цього перейдіть за вказаним нижче посиланням:


Тарифы Новой Почты


Тарифы Укрпочты

Хочемо наголосити, що у разі оплати Накладеним Платежем (післяплати), перевізником стягується додатково ще оплата за переказ коштів:


УкрПошта – 2% від суми, але не менше  10грн.

Нова Пошта – 20 грн +2% від суми.

Всі витрати, пов’язані з відправкою/доставкою посилки та переказом коштів оплачує покупець. В свою чергу, для більш вигідної покупки наших клієнтів, рекомендуємо Вам здійснювати безготівкову оплату.

Оплата

Оплатити замовлення Ви можете такими способами:
1.Готівкою – при отриманні замовлення у відділенні перевізника. Зверніть увагу, в даному випадку Ви додатково оплачуєте встановлену комісію за переказ коштів.

2. Оплата на розрахунковий рахунок – Ви можете здійснити перерахунок коштів на картку ПриватБанку.

Одним з найбільш простих та зручних способів є Переказ коштів з карти на карту. Для цього Вам лише потрібно перейти за посиланням тут потрібно вказати лише номер Вашої картки та зазначену суму.

Якщо Вам зручніше здійснити оплату в інший спосіб – реквізити для оплати Вам вкаже наш менеджер, з ним можете узгодити усі деталі щодо замовлення та доставки по телефону 063-466-18-56, 099-286-06-15 або по електронній пошті nasinynka@gmail.comЗверніть увагу, замовлення відправляються лише після підтвердження оплати.

Усі замовлення з передоплатою на р\р комплектуються та відправляються у першу чергу!

Повернення та обмін

Згідно з законодавством України насіння поверненню та обміну не підлягає.

 

P.S. Адміністрація не несе відповідальність за роботу транспортних та поштових служб!

Однак ми страхуємо кожне наше відправлення, тому –  у разі  втрати чи пошкодження товару – перевізник зобов’язаний повністю повернути зазначену суму.