" />
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа)

Купить семена белого клевера 1 кг оптом и в розницу Grasslands Huia (Грасландс Хуа) 1кг  - это лучший газон для ленивых!

Вирощено в Новій Зеландії

Зафасовано ТМ Bratek Польща

Дата 04.2020


Газон из клевера просто находка для участков с большой площадью.">

Газон з білої конюшини просто знахідка для ділянок з великою площею. На місцях, де вчора буйствували бур'яни і непривітно визирала гола земля, розцвіте м'який соковитий килим. Багато садівників при розмові про конюшину воліють замінювати поняття газон на галявину або луг.

Багаторічна трава відноситься до сімейства бобових. Дуже мило виглядає завдяки дрібним помпончикам квітам на тлі смарагдових візерункових листочків. В стадії дорослого розвиненого рослини швидко поширюється і освоює всю доступну площу.


  Кращий час для посіву - кінець літа. Рослина вкорениться і добре прийметься до заморозків. Грунт повністю очищається від бур'янів. За необхідності вносяться добрива. Потім, ретельно трамбується. Насіння розкидаються по принципу газонної трави. Закладаються в грунт до трьох сантиметрів. Якщо можливо розрахувати, то посів слід проводити в дощовий період. Поєднання з іншими рослинами На землі трилисник поводиться агресивно. Він загарбник нових територій. Якщо планується поєднувати його посів з іншими рослинами, то потрібно стимулювати їх зростання мінеральними підживлення. Чудово виглядає під кущами і деревами. Висаджуючи різні сорти у квітнику краще ізолювати їх невеликим бордюром.

На 100 кв.м. потрібно 0,5 кг.

Конюшина (декоративна, клевер) біла повзуча - для влаштування газону нетрав'яного типу, для введення в якості декоративного елемента в трав'яний газон для схилів, як дерноукріпляючого. Конюшина біла - досить невибаглива рослина, вона стійка до зволоження, до посухи, морозостійка, але не переносить затінення, досить стійка до витоптування, може застосовуватися у спортивних та дитячих газонах. Конюшина повзуча - це цінна рослина, завдяки можливості фіксувати азот у грунті, тим самим збагачуючи її, є рослиною сидератом. Конюшина біла широко використовується як пасовищна рослина, добре поїдається будь-якою худобою. Має високу стійкість до витоптування і стравлювання, дуже швидко відростає. Ця рослина медонос, конюшину добре відвідують бджоли. З неї вони виробляють великий врожай якісного меду - 100 кг на гектар суцільного посіву. Мед виходить білого кольору, дуже ароматний.

Теги: Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Нова Зеландия 1 кг, Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Нова Зелан, Насіння квітів