" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Насіння газонної трави Barenbrug Bar Power RPR 5кг

Газонна трава Barenbrug Bar Power RPR Універсально-спортивна


Технологія RPR всередині!


RPR - це самовідновлюючий багаторічний райграс, який поширюється через певні столони, що робить його на багато разів сильнішим, ніж у інших видів багаторічного райграса, але з тим же високим темпом зростання. В результаті виходить, що самовідновлюється багаторічний райграс з хорошою зносостійкістю і високим оптичним якістю, що робить його придатним для газонів, парків і газонів. RPR вже довів свій успіх на спортивних майданчиках і полях для гольфу.


Бар Power RPR - це перший тип трави, що поєднує в собі силу і швидкість. Вам більше не потрібно чекати цілу вічність, щоб ваш газон розвивався настільки, щоб ви могли пройти по ньому. Sward скоро буде досить щільним, щоб терпіти інтенсивне використання.

Зазвичай для забезпечення міцності використовується лугова трава з гладким стеблом по'єднана з багаторічним райграсом, щоб сприяти швидкому створенню газону. В результаті суміш проросте і вкорениться дуже швидко, але її зносостійкість залишить бажати кращого.


Бар Power RPR поєднує в собі швидкість і міцність для забезпечення гарної зносостійкості.


 


Склад Газонна трава Bar Power RPR Універсально-спортивна Barenbrug:

10% - тонконіг лучний

20% - Костриця червона змінена

10% - Червона костриця

60% - Багаторічний райграс RPR


Норма висіву: 30-35 г / м. кв.


Норма підсіву: 15-20 г / м. кв.


Глибина висіву: 5-10 мм.


Мінімальна висота зрізу: 15 ммТеги: Насіння газонної трави Barenbrug Универсально-Спортивна Bar Power RPR 5кг Голландія, Насіння газонної трави Barenbrug Bar Power RPR 5кг, Універсальна трава