" />
1 050.00 грн 950.00 грн
До кінця акції:
Немає на складі
Протруйник інсекто-фунгіцидної дії для захисту картоплі від колорадського жука, інших шкідників та хвороб. Тирана, к.с. - протруйник інсекто-фунгіцидної дії, який надійно захищає насадження картоплі від колорадського жука, інших шкідників та широкого спектру хвороб. До відома споживача: для уникнення ризиків для людини та довкілля слід дотримуватись інструкції щодо використання. Рекомендації по застосуванню:
Культура Шкідники Хвороби Норма витрати робочого розчину та спосіб обробки
Картопля Колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки пластинчато-вусих, попелиці Звичайна парша, ризоктоніоз (чорна парша) 15 мл препарату розвести в 0,3-0,4 л води, добре перемішати та рівномірно нанести на 30 кг посадкового матеріалу картоплі. Висадку картоплі здійснювати в короткий термін після обробки.
Заходи безпеки. Використовувати засоби індивідуального захисту. При роботі з препаратом не їсти, не пити, не палити. Після закінчення робіт вимити з милом руки та обличчя. Зберігати в закритій оригінальній упаковці в недоступних для дітей місцях, окремо від харчових продуктів та медикаментів. Перша допомога. При потраплянні препарату на шкіру або в очі: промити їх великою кількістю води. При випадковому проковтуванні: випити декілька склянок води чи розчину марганцевокислого калію та викликати блювоту. Повторити цю операцію декілька разів, після чого дати випити 4-5 пігулок карболену на склянку води (або дві столові ложки активованого вугілля). Потім дати сольове проносне (20 г глауберової солі чи сірчанокислої магнезії на півсклянки води). У випадку нездужання негайно звернутися до лікаря. Класифікація ВООЗ: III клас (малонебезпечні). Знешкодження тари та препарату. Розлитий препарат і робочий розчин зібрати і захоронити на спеціально відведеній ділянці, упаковку з-під препарату спалити.

Теги: Тирана 1 л, Засоби проти медведки