" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Добриво Аміачна селітра 1кг ТМ ОВІ
  • Артикул:
    Добриво Аміачна селітра 1кг ТМ ОВІ

Зміст азоту (N—34,4%.

Нітрат амонію NH4NO3 – це недороге і ефективне мінеральне азотне добриво.. Воно використовується у землеробстві і садівничих господарствах для підвищення врожайності різних культур на всіх видах грунтів.

Доступна ціна аміачної селітри в поєднанні з простотою її внесення в грунт дозволяє широко використовувати це добриво і у великих аграрних господарствах, та на приватних городах або присадибних ділянках

Це добриво можна вносити:

  • під картоплю і овочеві культури, плодові дерева, кущі, полуницю і інші рослини, що культивуються в сільському господарстві;
  • при передпосівній обробці грунту, під час посіву або висаджування розсади, а також в якості підгодівлі в будь-який час року.

Річна норма внесення аміачної селітри на 1кв.м.

картоплю і овощьные культури15-25г
плодові дерева і чагарники20-35г
суниця, полуниця15-20г

Нітрат амонію варто вносити розсипаючи її по поверхні, потім слід рясно полити. Можна також вносити і в розчиненому вигляді, але полив обов'язковий і в цьому випадку. Не можна змішувати з торфом, тирсою, соломою та ін. органічними матеріалами, так як може бути самозаймання. Це добриво можна змішувати також з простим суперфосфатом, з вапном, доломітом, крейдою, гноєм.

При використанні під дерева і чагарники дози внесення органічних добрив зменшують на одну третину або наполовину в залежності від кількості внесеної органіки. Дози добрив знижують також наполовину на молодих насадженнях та при підживленні ще неплодоносящих дерев і чагарників.
 

Під час роботи з аміачною селітрою одягайте рукавиці та дотримуйтеся правил гігієни!

Теги: Добриво Аміачна селітра 1кг ТМ ОВІ, Добрива