0
0
0

Газонна трава

0
154.00 грн.
Газонна трава

У нашому інтернет-магазині Насінинка Ви можете купити якісну газонну траву за доступними цінами. Ми доставляємо поштою насіння газонних трав по всій Україні. Багаторічний досвід дозволяє підібрати максимально якісну та найбільш підходящу для кожного клієнта газонну траву. Наші спеціалісти завжди готові підказати та порадити усі тонкощі висіву  газонних трав, щоб допогти створити розкішний газон на бажаній території. 

Створення якісного газону в наших кліматичних умовах можливе завдяки висококласному посівного матеріалу від провідних світових виробників - ДЛФ Трифолиум (DLF Trifolium), Баренбруг (Barenbrug), Планта (Planta) Польща, Feldsaaten Freudenberger GmbH (Німеччина) та ін. Газонна трава від даних компаній відрізняється довголіттям і високою декоративністю, якість яких перевірена роками співпраці. 

Багато з наших клієнтів запитують - чи реально посіяти газонну траву власноруч. Так звичайно, це можливо!

В першу чергу, слід зрозуміти які є види газонної трави?

В даний час, існує безліч видів газонних трав, найчастіше вони продаються в спеціальних сумішах. Суміші створюються для тго, щоб газонна трава краще проростала, була стійка до змін погоди і до витоптування. також часто створюють суміші,які характеризуються повільним росом, чи посухостійкістю або навпаки для вирощування в тіні.  У нашому інтеренет магазині Ви можете придбати такі суміші: Універсальний газон, Посухостійкий газон, Спортивний газон Тіневитривалий газон, Повільноростучий газон та ін.

Після того, як Ви оберете найбільш підходящу для Вас  суміш газонних трав, можна приступати до посіву газону.

Коли ж можна сіяти газонну траву?

Газонну траву можна сіяти з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне грунт, до середини вересня осені. 

Для посіву оберіть тихий, безвітряний, бажано - похмурий, але не дощовий день. Грунт при цьому повинен бути злегка вологим, але не сирим і не занадто сухим. Якщо грунт пересох - полийте його і почекайте, коли верхній шар злегка підсохне. Перед самим посівом злегка розпушують граблями самий верхній шар грунту.

Розрахуйте, скільки потрібно на дану ділянку висіяти насіння. Норма висіву може бути різна для різних видів трав або сумішей - переважно вона вказується на упаковці насіння, яке ви придбали. Орієнтовна норма висіву для газонних трав - 30-50 г/м2. При меншій нормі висіву ви отримаєте дуже рідкий газон, і може знадобитися багато часу, поки трава стане більш густою і утворить щільний, красивий килим. При більш густому посіві вас може чекати інша неприємність: газон вийде надто густий, і через нестачу харчування та поганого провітрювання рослини будуть ослаблені, почнуть набувати грибкових хвороб (кореневі гнилі та стеблові) і випадати цілими куртинами, утворюючи залисини.

Тому найкраще дотримуватись рекомендацій виробника газонної трави щодо посіву обраної суміші.

Де у Львові купити насіння газонної трави?

Втомились від Захмарних цін та Скудного Вибору?

Тоді Вам до НАС!

Якісна газона трава з Данії, Польщі, Німеччини, Голландії за Низькими цінами!

Так, у Львові - це РЕАЛЬНО! Ціни вже від 100грн / кг. 

Купити якісну  газонну траву у Львові, Києві, Житомирі, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківському  дешево - ми швидко оформимо Ваше замовлення і доставимо в той же робочий день або ж на наступний!

Дуже зручно засіати газонну траву спеціально створеними сівалками для газонних трав, що дають можливість рівномірно засівати територію.

Коли ж Ви не маєте такої сівалки, умовно розподіліть свою територію на кілька частин, так само розподіліть газонну траву на кілька частин. Таким чином, буде простіше дотримуватись рівномірно засіву газону. Техніка посіву проста: набираючи насіння в долоню, намагайтеся розтрясати його приблизно за метр від поверхні грунту так, щоб насіння  лягало на грунт рівномірним шаром. Рухайтеся в напрямку від засіяної ділянки до незасіяної (початківці-сіяльники нерідко вчиняють навпаки)

Після посіву газонної трави, варто злегка притиснути її до землі - це можна зробити катком або граблями. Після чого газон слід полити легким струменем води. Важливо підтримувати вологість грунту для швидших  і якісніших сходів газонної трави. Вже 7-14 днів (в залежності від суміші газонних трав) почнуть зявлятись перші сходи. Намагайтесь у перші 2-3 тижні молодого газону не допускати пересихання грунту та не ходити по ньому. Відгуки
Романа
Романа
22.06.2022
Озима цибуля саджанка Радар (Рейдер) Голландія 1 кг Broer
Озима цибуля саджанка Радар (Рейдер) Голландія 1 кг Broer
Саджанка прийшла восени якісна, весною цибуля дружно зійшла, а вже в червні чудовий врожай! Я дуже задоволена! ..
Николай
Николай
18.05.2022
Насіння Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Австралія 0,5 кг
Насіння Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Австралія 0,5 кг
Заказал 1кг. белого ползучего клевера, получил через три дня. В наше время очень быстро. Большое спасибо...
Наталія
Наталія
16.05.2022
Пергола садова 240 см Польща
Пергола садова 240 см Польща
Дуже легенько складається ????????..
Антон
Антон
14.05.2022
Насіння газонної трави Ліліпут 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Насіння газонної трави Ліліпут 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Посадил эту траву весной 21года. Цвет приятный, светлозеленый. В этом году стоит нормально. В тенистых участках растет быстрее, на солнце немного хуже... В целом за те деньги - отличный вариант... Довольны...
Людмила
Людмила
02.05.2022
Пергола садова 240 см Польща
Пергола садова 240 см Польща
Дуже симпатична арочка. Легка збирається. Всі деталі присутні ...
Николай
Николай
09.04.2022
Насіння Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Нова Зеландія 1 кг
Насіння Конюшина біла повзуча Grasslands Huia (Грасландс Хуа) Нова Зеландія 1 кг
Заказал белый клевер ползучий. В наше время товар пришел быстро. Спасибо...
Олександра
Олександра
30.03.2022
Toraf Пророщувач (спраутер) для насіння і мікрозелені Польща
Toraf Пророщувач (спраутер) для насіння і мікрозелені Польща
Все працює! Пророщувач чудово підходить для пророщування насіння. Для вирощування мікрозелені не найкращий варіант, низька висота піддонів не дозволяє повноцінно виростити зелень і доведеться обрізати кожен корінчик вручну...
Ніна
Ніна
25.12.2021
Диня Бест Джамбо 20шт інкруст. ТМ Велес
Диня Бест Джамбо 20шт інкруст. ТМ Велес
Рекомендую до посіву. Солодка, ароматна. Трохи дивна шкірка, ніби в рубцях. Головне аромат, відчуваєш ще на грядці, відразу розумієш яка диня дозріла...
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!