0
0
0

Газонна трава

Хіт продажу
Хіт продажу
1
350.00 грн.
Хіт продажу
1
650.00 грн.
Газонна трава

У нашому інтернет-магазині Насінинка Ви можете купити якісну газонну траву за доступними цінами. Ми доставляємо поштою насіння газонних трав по всій Україні. Багаторічний досвід дозволяє підібрати максимально якісну та найбільш підходящу для кожного клієнта газонну траву. Наші спеціалісти завжди готові підказати та порадити усі тонкощі висіву  газонних трав, щоб допогти створити розкішний газон на бажаній території. 

Створення якісного газону в наших кліматичних умовах можливе завдяки висококласному посівного матеріалу від провідних світових виробників - ДЛФ Трифолиум (DLF Trifolium), Баренбруг (Barenbrug), Планта (Planta) Польща, Feldsaaten Freudenberger GmbH (Німеччина) та ін. Газонна трава від даних компаній відрізняється довголіттям і високою декоративністю, якість яких перевірена роками співпраці. 

Багато з наших клієнтів запитують - чи реально посіяти газонну траву власноруч. Так звичайно, це можливо!

В першу чергу, слід зрозуміти які є види газонної трави?

В даний час, існує безліч видів газонних трав, найчастіше вони продаються в спеціальних сумішах. Суміші створюються для тго, щоб газонна трава краще проростала, була стійка до змін погоди і до витоптування. також часто створюють суміші,які характеризуються повільним росом, чи посухостійкістю або навпаки для вирощування в тіні.  У нашому інтеренет магазині Ви можете придбати такі суміші: Універсальний газон, Посухостійкий газон, Спортивний газон Тіневитривалий газон, Повільноростучий газон та ін.

Після того, як Ви оберете найбільш підходящу для Вас  суміш газонних трав, можна приступати до посіву газону.

Коли ж можна сіяти газонну траву?

Газонну траву можна сіяти з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне грунт, до середини вересня осені. 

Для посіву оберіть тихий, безвітряний, бажано - похмурий, але не дощовий день. Грунт при цьому повинен бути злегка вологим, але не сирим і не занадто сухим. Якщо грунт пересох - полийте його і почекайте, коли верхній шар злегка підсохне. Перед самим посівом злегка розпушують граблями самий верхній шар грунту.

Розрахуйте, скільки потрібно на дану ділянку висіяти насіння. Норма висіву може бути різна для різних видів трав або сумішей - переважно вона вказується на упаковці насіння, яке ви придбали. Орієнтовна норма висіву для газонних трав - 30-50 г/м2. При меншій нормі висіву ви отримаєте дуже рідкий газон, і може знадобитися багато часу, поки трава стане більш густою і утворить щільний, красивий килим. При більш густому посіві вас може чекати інша неприємність: газон вийде надто густий, і через нестачу харчування та поганого провітрювання рослини будуть ослаблені, почнуть набувати грибкових хвороб (кореневі гнилі та стеблові) і випадати цілими куртинами, утворюючи залисини.

Тому найкраще дотримуватись рекомендацій виробника газонної трави щодо посіву обраної суміші.

Де у Львові купити насіння газонної трави?

Втомились від Захмарних цін та Скудного Вибору?

Тоді Вам до НАС!

Якісна газона трава з Данії, Польщі, Німеччини, Голландії за Низькими цінами!

Так, у Львові - це РЕАЛЬНО! Ціни вже від 100грн / кг. 

Купити якісну  газонну траву у Львові, Києві, Житомирі, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківському  дешево - ми швидко оформимо Ваше замовлення і доставимо в той же робочий день або ж на наступний!

Дуже зручно засіати газонну траву спеціально створеними сівалками для газонних трав, що дають можливість рівномірно засівати територію.

Коли ж Ви не маєте такої сівалки, умовно розподіліть свою територію на кілька частин, так само розподіліть газонну траву на кілька частин. Таким чином, буде простіше дотримуватись рівномірно засіву газону. Техніка посіву проста: набираючи насіння в долоню, намагайтеся розтрясати його приблизно за метр від поверхні грунту так, щоб насіння  лягало на грунт рівномірним шаром. Рухайтеся в напрямку від засіяної ділянки до незасіяної (початківці-сіяльники нерідко вчиняють навпаки)

Після посіву газонної трави, варто злегка притиснути її до землі - це можна зробити катком або граблями. Після чого газон слід полити легким струменем води. Важливо підтримувати вологість грунту для швидших  і якісніших сходів газонної трави. Вже 7-14 днів (в залежності від суміші газонних трав) почнуть зявлятись перші сходи. Намагайтесь у перші 2-3 тижні молодого газону не допускати пересихання грунту та не ходити по ньому. Відгуки
Ірина
Ірина
04.04.2024
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Замовлення отримала швидко. Все дуже добре. Дякую продавцю...
Оля
Оля
27.03.2024
 Насіння Руколи  дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Насіння Руколи дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Дуже запашна. Швидко сходить...
Сергій
Сергій
01.03.2024
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
Купив таку спробував сіяти насіння салату- незручно...
Андрій
Андрій
07.11.2023
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Доброго дня. Є фото цієї трави? Дякую...
Ніна
Ніна
12.08.2023
Гербіцид Раундап 5л
Гербіцид Раундап 5л
Скажіть будьласка, скільки коштує доставна новою поштою в любомиль ковельський район ..
Альона
Альона
17.07.2023
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Непоганий перець, але аж ніяк не середньо-гострий. Купувала його двічі, адже мене зацікавив опис даного гібриду і була думка, що перший раз був пересорт. Цей перець досить гіркий, а я непогано сприймаю гостроту в перці, але він виявився більш гострішим ніж звичайний український перець. Мені він зов..
Мар'яна
Мар'яна
17.04.2023
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
А яка ціна помідорів????????????????☺️????????????????????..
Альона
Альона
25.03.2023
MIX  Весняних сортів цибулі Штурон+Штудгартер +Бамбергер+Ред Барон+Гледстоун 0,5кг
MIX Весняних сортів цибулі Штурон+Штудгартер +Бамбергер+Ред Барон+Гледстоун 0,5кг
Отримала замовлену саджанку. Але. Раніше також замовляла мікс сортів на іншому сайті - приходило пофасоване по 100 гр і підписано. Навіщо було змішати всі сорти в один мішок? Як зараз розібрати де який сорт?..
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!