0
0
0

Добрива

Хіт продажу
0
5.50 грн.
Хіт продажу
0
16.50 грн.
Хіт продажу
0
9.27 грн.
0
550.00 грн.
0
550.00 грн.
Добрива

Добрива
Для кожного городника та садовода важливим є купити якісне насіння овочів та квітів. Проте не менш важливим є купити якісні добрива. Адже добрива є невідємною частиною вдалого врожаю Добрива потрібні для підгодівлі рослин на різних етапах росту. Бувають добрива, які потрібно вносити навесні та протягом усього літа, а бувають осінні добрива, які потрібно вносити в осінній період. Осінні добрива готують рослину до зимового періоду та дають краще вкорінення.

Які ж бувають добрива?


У нашому інтернет-магазині Ви можете купити такі добрива:
- мінеральні дорива
- органічні добрива
-бактеріальні добрива


Давайте зрозуміємо, яка між ними різниця.


Що таке мінеральні добрива? 


Мінеральні добрива - це такі добрива, які створені на основі поживних речовин у вигляді  солей. Мінеральні добрива також поділяють на прості та комплексні


Прості — містять один елемент, який потрібен для харчування культур. Ці добрива потрібні для підгодівлі рослин, які потребують підживи одним елементом - калієм, азотом або фосфором.


Комплексні — добрива, в основі яких 2 і більше компонентів. Наприклад калій і магній,  азот і калій. азот і кальцій, тощо. 
Для хорошого розвитку овочів, квіткових, садово-ягідних культур потрібні 3 основні елементи: калій, азот, фосфор.
Азотні добрива особливо важливі під час весняного росту рослин. Бувають нітратними, аміачними, амідними. Нітратні вносять в ґрунт у весняні місяці, аміачні затребувані як в осінній, так і у весняний період. Амідні добрива зазвичай використовують як підгодівлю. Оскільки різні культури мають свою потребу в підживленні, рекомендується застосовувати комплексні добрива для декоративних, овочевих або ягідних культур.
Фосфор. Ці добрива потрібні, щоб поліпшити якість ґрунту та його структури. Фосфорні добрива — це джерело живлення для всіх культурних рослин.
Калійні добрива необхідні практично всім культурам. Навесні вони потрібні для підживлення ґрунту з високим рівнем кислотності або на слабозволожених ґрунтах. Також ці підживлення підвищують стійкість рослин до різних захворювань. Урожай, який підживлювали калійними добривами, буде довго зберігатися і переносити транспортування.
Чому варто купити комплесні добрива? Комплексні добрива поєднують у собі кілька елементів та мають більш широкий спектр дії. Низька ціна на мінеральні добрива стане ще одною перевагою при виборі добрив для саду та городу. Так як, мінеральні добрива можна купити значно дешевше, а ніж органічні добрива. Ще одним плюсом при купівлі мінеральних добрив стане їхня концентрація. Мінеральні добрива мають високий вміст корисних елементів. Висока концентрація діючої речовини дає можливість використовувати добрива в невеликих кількостях, що також суттєво впливає на витрати. Також варто не забувати, що мінеральні добрива потрібно використовувати строго по дозування та вносити в грунт добрива помірно, бо надлишок мінеральних добрив може нашкодити рослині та навколишньому середовищу.  У нашому інтернет магазині представлений широкий вибір мінеральних добрив. Тут ви можете купити мінеральні добрива за доступною ціною. 


Що таке органічні добрива?


Органічні або ще часто їх називають Біодобривами є екологічно чистими та найбезпечнішими для використання. До органічних добрив належать гній, пташиний послід, компост, перегній, торф, попіл. 
На основі органіки зроблено багато різноманітних добрив. Такі добрива застосовують для всіх видів рослин. Перевагою органічних добрив є те, що вони не лише збагачують грунт поживними речовинами, а й насичиють його киснем, збагачують структуру, активізують діяльність мікроорганізмів та корисних бактерій. Купити органічні добрива Ви можете у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. 
Органічні добрива допоможуть отримати Вам екологічно-чистий врожай. Тому так важливо купити органічні добрива, однак потрібно не забувати про норми внесення, які вказані на упаковці кожного виду добрив.


Що таке бактеріальні добрива?


Бактеріальні або мікродобрива - це відносна новинка на ринку. Але, незважаючи на свою новизну, мікродобрива та хелатні добрива уже є незмінними помічниками багатьох городників та садоводів. Бактеріальні добрива складаються з бактерій, які живуть на коренях чи листі рослин і здатні поглинати поживні речовини. Тобто з їхньою допомогою рослина бере більше поживних речовин з навколишнього середовища.  Комплексні мікродобрива утворені сполуками з нуклеїнових кислот, які впливають на властивості та структури клітин, розвиток коренів та репродуктивних частин рослини. Такі препарати активізують важливі процеси: фотосинтез, дихання, обмін білків, жирів та вуглеводів, утворення ферментів та кислот, перетворення азотних та фосфорних сполук, формування бульбочкової бактерії. 


Під дією мікродобрив рослини стають більш стійкими до хвороб,до несприятливих  умов зовнішнього середовища, та краще засвоюються макроелементи з ґрунту й добрив.

Серед інших переваг підживлення мікродобривами:

активізація ділення клітин, дії ферментів та білкового синтезу;

підвищується ефективність пестицидів;

висока стресостійкість рослин;

пришвидшується розвиток культур;

максимальна реалізація сортового чи гібридного потенціалу;

активізується фотосинтез завдяки збільшеному вмісту хлорофілу в листках.


 
Як бачите купити якісні добрива та якісне насіння - це вже половина успішного врожаю. Саме у нашому інтернет-магазині Ви можете купити добрива за доступними цінами і високої якості. У нас купити добрива легко - Ви можете замовити добрива по телефону або купити добрива, оформивши замовлення на сайті. На сайті ми приймаємо замовлення 24/7, а замовлення по телефону по буднях з 10 до 17 год. 


Бажаємо Вам вдалих покупок та Щедрого Врожаю!

Відгуки
Анжеліка
Анжеліка
03.05.2024
Пергола (арка) садова 150*37*240см з фігурним наконечником Польща
Пергола (арка) садова 150*37*240см з фігурним наконечником Польща
Задоволена товаром і магазином в цілому. Арка складається легко і має чудовий вигляд..
Ірина
Ірина
04.04.2024
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Замовлення отримала швидко. Все дуже добре. Дякую продавцю...
Оля
Оля
27.03.2024
 Насіння Руколи  дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Насіння Руколи дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Дуже запашна. Швидко сходить...
Сергій
Сергій
01.03.2024
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
Купив таку спробував сіяти насіння салату- незручно...
Андрій
Андрій
07.11.2023
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Доброго дня. Є фото цієї трави? Дякую...
Ніна
Ніна
12.08.2023
Гербіцид Раундап 5л
Гербіцид Раундап 5л
Скажіть будьласка, скільки коштує доставна новою поштою в любомиль ковельський район ..
Альона
Альона
17.07.2023
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Непоганий перець, але аж ніяк не середньо-гострий. Купувала його двічі, адже мене зацікавив опис даного гібриду і була думка, що перший раз був пересорт. Цей перець досить гіркий, а я непогано сприймаю гостроту в перці, але він виявився більш гострішим ніж звичайний український перець. Мені він зов..
Мар'яна
Мар'яна
17.04.2023
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
А яка ціна помідорів????????????????☺️????????????????????..
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!