0
0
0

Горох

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Продано
Хіт продажу
Хіт продажу
Горох

Горох — давня землеробська куль­тура. Народам середземноморських країн (Іспанія, Італія, Австрія, Югославія) він був відомий за 5 тис. років до н. е. Одночасно з наро­дами Європи дрібнонасінний горох вперше ввели в культуру земле­роби країн Центральної, Передньої і Південно-Східної Азії (Іран, Закавказзя, Туркменія). У країнах Нового світу історія гороху пов'язана з іменем Х. Колумба, який висіяв його на о. Ізабелла у 1493 р. В Україні горох з'явився приблизно за 500 років до н. е., про що свідчать розкопки, проведені поблизу Харкова. Тепер горох вирощують практично усі європейські країни, США, Канада, КНР та ін.
Горох — надзвичайно цінний продукт харчування. Білка в ньому стільки, як у яловичині. А за калорійністю він переважає її удвічі, оскільки містить багато вуглеводів. Горох також багатий на вітаміни А, В1, В2, В6, С, РР, К, Е, каротин, інозит, холін, мікроелементи (солі кальцію, калію, марганцю, фосфору), полісахариди, крохмаль (близько 50%), жири (0,6-1,5%).
Сходи:  Біологічний мінімум для одержання дружніх сходів гороху становить 4-5°С. За нижчої температури сходи з'являються лише через 15-25 днів (починають проростати при температурі 1-2 °С), сходи можуть витримувати приморозки до мінус 5-7°С. Біологічні особливості:  Горох - найбільш скоростигла із зернових бобових культур. Проте залежно від сорту і умов розвитку вегетаційний період може скласти 70 ... 140 днів. Горох - холодостійка культура, тому насіння його потрібно висівати якнайраніше навесні (навіть у лютневі і березневі вікна), особливо на перегнійно-карбонатних і піщаних ґрунтах, де запаси продуктивної вологи навесні обмежені. Запізнення з сівбою навіть на 2-5 днів призводить до зниження продуктивності рослин. Щоб мати високоякісну продукцію гороху протягом тривалого періоду, висівають 2-3 сорти з різним періодом вегетації або у кілька строків. На грядці горох висівають з шириною міжрядь 15-20 см, а в рядку - на 5-10 см. Норма висіву насіння 30-35 г/м.кв.. Глибина сівби 4-7 см. Після сівби ґрунт ущільнюють. Під час догляду за посівами ґрунт підтримують у чистому від бур'янів і розпушеному стані. У фазі двох справжніх листків, щоб знищити бур'яни, верхній шар ґрунту розпушують граблями. Краще це робити у другій половині дня, коли рослини прив'януть і менше пошкоджуються. Коли рослини досягнуть висоти 20-25 см, через кожні 30-40 см на грядці встановлюють підпори з хмизу висотою 160-180 см. Рослини вусиками зачеплюються за пруття і підтримуються на підпорах у вертикальному положенні. Урожай гороху збирають вибірково, коли зерно досягне молочно-воскової стиглості. Зібрані боби до використання краще зберігати в затіненому холодному місці. Екологічні умови:  Найсприятливішою температурою для гороху у період вегетації є 15 -18 °С. Для набубнявіння і проростання насінню потрібно 110-115%, а мозкових сортів до 150% води від його маси. Найкращі умови для росту складаються при випаданні 450-600 мм за рік, а вологість ґрунту становить 70-80% найменшої вологоємкості.
Горох широко застосовується у повсякденній кулінарії - насіння гороху часто додають до різних супів. Також варто зібрати горох у молочній свіжості - його можна заморозити або ж у біологічній стиглості. Купити насіння гороху легко і просто у нашому інтернет-магазині. Насіння гороху ми доставимо швидко поштою у будь-який куточок України. Варто придбати насіння гороху різної стиглості, у такий спосіб Ви отримаєте врожай з довшим терміном плодоношення. У нас великий вибір сортів гороха - переважно всі сіють низькорослі сорти гороху, які не потребують додаткової опори. Але також є люди, які садять високорослі сорти, які є виткими та потребують додаткової опори. Такі сорти часто висаджуюють біля дерев чи високих огорож - в такий спосіб Ви отримуєте додатковий затінок у жарку погоду та щедрий врожай.
Купити насіння гороху Ви можете у цій категорії, де представлено насіння гороха від українських виробників. Якщо ж ви хочете придбати голландське насіння гороху тоді Вам варто перейту у цей розділ Насіння гороху зарубіжної селекції.
Зробити замовлення на нашому сайті дуже легко - Ви можете кидати обраний товар у кошик та оформити замовлення на сайті або ж перетелефонувати нашому менеджеру та оформити замовлення в телефонному режимі. Наші консультанти - завжди готові допомогти, однак зверніть увагу для швидшого прийому замовлень у телефонному режимі - ми просимо підготувати список бажаних товарів.
Бажаємо вам купити якісне насіння гороху та інших овочів та квітів. Адже якісне насіння - це запорука багатого врожаю.
Бажаємо Вдалих покупок та Щедрого врожаю!

© ІАС Аграрії разом
Деталі: https://agrarii-razom.com.ua/plants/goroh-posivniy
© ІАС Аграрії разом
Деталі: https://agrarii-razom.com.ua/plants/goroh-posivniy
© ІАС Аграрії разом
Відгуки
Анжеліка
Анжеліка
03.05.2024
Пергола (арка) садова 150*37*240см з фігурним наконечником Польща
Пергола (арка) садова 150*37*240см з фігурним наконечником Польща
Задоволена товаром і магазином в цілому. Арка складається легко і має чудовий вигляд..
Ірина
Ірина
04.04.2024
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Засіб від слимаків Снакол/Snacol ТМ Bros (аналог Слімакса) 1кг+10% у подарунок коробка
Замовлення отримала швидко. Все дуже добре. Дякую продавцю...
Оля
Оля
27.03.2024
 Насіння Руколи  дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Насіння Руколи дика тонколиста Сільветта 0,5г ТМ Велес
Дуже запашна. Швидко сходить...
Сергій
Сергій
01.03.2024
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
Купив таку спробував сіяти насіння салату- незручно...
Андрій
Андрій
07.11.2023
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Насіння газонної трави Спортивна 4кг ТМ Green Field RasenSamen
Доброго дня. Є фото цієї трави? Дякую...
Ніна
Ніна
12.08.2023
Гербіцид Раундап 5л
Гербіцид Раундап 5л
Скажіть будьласка, скільки коштує доставна новою поштою в любомиль ковельський район ..
Альона
Альона
17.07.2023
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Насіння Перцю гострий Джапо F1 5шт ТМ Коуел
Непоганий перець, але аж ніяк не середньо-гострий. Купувала його двічі, адже мене зацікавив опис даного гібриду і була думка, що перший раз був пересорт. Цей перець досить гіркий, а я непогано сприймаю гостроту в перці, але він виявився більш гострішим ніж звичайний український перець. Мені він зов..
Мар'яна
Мар'яна
17.04.2023
Сівалка ручна Економочка
Сівалка ручна Економочка
А яка ціна помідорів????????????????☺️????????????????????..
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!