0
0
0

Кормовий буряк

Кормовий буряк

Кормовий буряк
У цій категорії Ви можете купити насіння кормового буряка у мілкій фасовці. На нашому сайті також можна придбати насіння кормового буряка на вагу або у мішках по 10 кг та 20кг.
Для цього перейдіть у категорію Кормовий буряк та інші кормові культури


Кормові буряки виведено з дикоростучих форм, взятих з побережжя Сережземного моря. До початку н.е. з'явилися культурні коренеплідні форми буряка звичайного (у 10-11 вв. вони були відомі в Київській Русі), у 16-17 вв. - столові і кормові форми, у 18 столітті з гібридних форм кормового буряка був відібрано цукровий буряк (у 1747 році німецький вчений-хімік Андреас Зиґмунд Маргграф у своїй лабораторії виділив з білої силезського кормового буряка кристалики цукру, аналогічного очеретяному, про що і доповів на засіданні Прусскої академії наук). З кінця 19 століття й у 20 столітті культура поширилося на всі континенти.

Кормові буряки - це дворічна культура. В перший рік утворюється масивний коренеплід, а на другий рік - квітконосні пагони, плоди і насіння. Насіння кормових буряків починає проростати при температурі +5°C, але сходи при цьому з'являються на 20-й день. При температурі +10°C сходи з'являються на 10-12-й день. Сходи кормових буряків переносять заморозки від 3 до 4 °C, а дорослі рослини -6 -7 °C. Викопаний і не вкритий коренеплід підмерзає при температурі -2 °C. Оптимальна температура для росту і розвитку +15..+23 °C.

Сучасне використання, перш за все, націлено для годівлі великої рогатої худоби, свиней та ін., хоча його може їсти і людина, особливо, коли рослина молода. В їжу придатні як листя так і коріння. Листя можуть бути злегка оброблені парою для салатів. Коріння варять як картоплю для приготування пюре, існують навіть рецепти для приготування пива.

Як бачите, кормовий буряк є незамінною складовою у годування свійських тварин. Їх цінують не лише за великі коренеплоди, а й за велике соковите листя і стебло, якими можна годувати кролів, кіз, корів та інших практично ціле літо. Тому так важливо купити якісне насіння кормового буряка для найкращого врожаю. Ми завжди обираємо насіння кормових буряків  лише від перевірених роками постачальників. Кожного року ми отримуємо безліч вдячних відгуків від наших клієнтів.

Тому купуйте насіння кормового буряка саме у нашому інтернет-магазині Насінинка. Ви отримаєте якісне насіння, приємне обслуговування та швидку доставку поштою по всій Україні.

Бажаємо Вдалих покупок та Щедрого Врожаю!

Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!