0
0
0

Щавель

Щавель

Щавель купити насіння. Замовити голландське насіння щавля за доступною ціною в інтернет-магазині Насінинка. Великий вибір насиння овочів, квітів та прянощів


Хто не любить ароматний зелений борщ з кислим присмаком щавлю?

Ця рослина не лише смачна, але і корисна. Ще до того, як його почали вживати, він активно використовувався як лікувальний засіб. 


Рослина містить в собі велику кількість вітаміну С, її вживання зміцнює імунітет, підвищує стійкість до інфекцій. Крім того, цей вітамін допомагає краще засвоюватися залізу, і таким чином, підвищувати рівень гемоглобіну в крові.
Кислоти, що містяться в цій рослині, покращують роботу травної системи людини. Особливо він буде корисний тим, хто страждає зниженою кислотністю шлунку. Окрім цього, він містить в собі вітаміни А, Е, РР і групи В. Ці речовини мають антиоксидантну дію та покращують роботу нервової системи.


Тому варто придбати насіння щавля та посіядити у себе на городі - тоді ви завжди будете мати доступ до всіх вітамінів, а також смачний зелений борщ та різноманітні закуски і салати у себе на столі.


Бажаємо вдалих покупок на нашому сайті- інтернет магазині Насінинка!Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!