" />

 Магнікур Гард (Тельдор) – новый системный фунгицид для борьбы с серой гнилью и другими болезнями на плодово-ягодных культурах и виноградниках. Также обеспечивает защиту плодов во время хранения и сохраняет их качество при транспортировке.

Переваги використання:

  • Відмінна дія проти сірої гнилі і супутніх патогенів;
  • Новий механізм дії препарату, який дозволяє застосовувати його тоді, коли інші препарати мають резистентність (звикання);
  • Стійкий до змивання дощем;
  • Малотоксичний препарат і має короткий термін очікування.

Діюча речовина: Фенгексамид, 500 г/кг

Механізм дії: Після того як Магникур Гард (Тельдор) потрапляє на поверхню рослини, його діюча речовина утворює плівку, яка запобігає проникненню патогенів в тканини рослини. Ця плівка не зникає з поверхні рослини, що забезпечує тривалий період дії фунгіциду. Локалізований системний розподіл діючої речовини в рослині відрізняє його як від контактних фунгіцидів, так і від типових системних фунгіцидів.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Спектр дії Спосіб використання Норми витрати
Персик Моніліоз Обприскування в період вегетації від фази цвітіння до фази дозрівання плодів 8 г на 10 л води на 1 сотку
Суниця Сіра гниль
Виноград 5 г на 4-5 л води на 0,5 сотки

Найкраща ефективність препарату проявляється тільки при профілактичному його застосуванні. Для обприскування слід користуватися тільки приготованим розчином. Потрібно не допускати стікання робочого розчину з листя і стебел рослин.

Періодичність обробок 10-14 днів.

Максимальна кратність обробок – 3.


Теги: Фунгіцид Магникур Гард 8г (Тельдор Стар) SBM, Новинки