" />

Універсальний засіб для боротьби з будь-якими видами бур'янів, гербіцид повністю знищує однорічні і багаторічні, злакові та дводольні бур'яни, включаючи їх наземні та підземні частини.

Раундап використовують до висівання культур .

Раундап - один з найбезпечніших у світі гербіцидів, малотоксичний. При правильному застосуванні не представляє небезпеки для людини і навколишнього середовища.

Діюча речовина: гліфосат.

Переваги:

- Знищення бур'янів до того, як вони встигають завдати шкоди культурі в критичний період її розвитку.

- Зменшення кількості механічних обробок, збереження грунтової вологи - сівба в оптимальні строки.

- Підвищення польової схожості культур.

Механізм дії: препарат проникає в рослину тільки через листя або молоді пагони, не впливає на рослину через грунт і не перешкоджає проростанню насіння. У грунті препарат швидко втрачає активність, а потім розкладається на природні речовини.

Застосування:

Раундап застосовується навесні для боротьби з однорічними і багаторічними бур'янами ярих культур. Обробку слід проводити не пізніше ніж за 3-5 днів до посіву або до появи сходів культур. Раундап наноситься на поверхню листя або пагонів, поглинається рослиною протягом 4-6 годин. Переноситься в коріння та інші частини протягом 5-7 днів. Бур'ян гине в результаті порушення процесу синтезу амінокислот. Перші ознаки дії препарату у вигляді пожовтіння і в'янення проявляються через 5-10 днів після застосування. Повністю бур'яни відмирають через 2-3 тижні після обробки.

Норма витрати: препарат 100 мл розвести в 7-8 л води (обробка 1 сотки). Обприскування проводять свіжоприготовленим розчином у безвітряну погоду.


Теги: Гербицид Раундап 20л, Новинки