0.00 грн.
Зробити замовленняДіюча речовина: хлорантраніліпрол 200 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Це сучасний інструмент високоефективного контролю лускокрилих шкідників, і, як наслідок - зменшення ураження рослин збудниками хвороб. Препарат ефективно контролює шкідників навіть за підвищених температур повітря. До того ж однієї обробки інсектициду буде достатньо для контролю найбільш важливих фаз розвитку - від яйцекладки до появи та розвитку гусениць (різного віку)
Норми витрат:
Культура | Шкідники | Норми витрат |
Картопля томати (відкритий і закритий грунт), перець огірки баклажани | Колорадський жук попелиця трипси совки кліщі картопляна міль та ін. | 1 мл на 8-10 л води на 2 сотки |
Овочеві культури | Попелиця, листогризучі, довгоносик, кліщі, дротяник, клопи та ін. | |
Плодові культури | Попелиця, гусениці, листогризучі, кліщі, плодожерки, мідяниця, міль, листовійки та ін. | 2 мл на 8-10 л води на 2 сотки |
Гарантована захисна дія - 3 тижні
Шкодочинність припиняється одразу після обприскування, але шкідники і їх личинки залишаються на листі протягом 24-72 годин (параліч м'язів).
Термін після останньої оброби до збирання врожаю:
картопля та овочеві культури - 20діб; плодові та ягідні - 30діб.
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.