0.00 грн.
Зробити замовлення-10%
Популярний
Акція
Продано
- Виробник: ТМ LEDA AGRO
- Наявність: Немає в наявності
37.80 грн.
42.00 грн.
Багаторічна рослина. Висота рослини від 60 см до 1 м. Листя рослини набагато солодше, ніж звичайний цукор і абсолютно нешкідливе, завдяки чому стевія і завоювала таку популярність. Стевія відмінно підходить в якості підсолоджувача для різних напоїв, випічки, йогуртів, чаю. Вживають що не шкідливий замінник цукру. Дуже велика кількість корисних речовин міститься в листках рослини. Солодкість рослині надають глікозиди - стевізіоди, вони в кілька сотень разів солодше, ніж простий цукор.
Всі знають про смачні чаї мате. Винайшли його дуже давно індіанці, які для додання цьому напою солодкого смаку і просто шикарного аромату, додавали в нього листя Стевіїю Крім своєї солодкості стевія має низку інших властивостей, які допомагають відновити і підтримати здоров'я, не вдаючись до лікарських препаратів. Стевію можна використовувати як цукрозамінник для приготування різних страв і навіть випічки, що містяться в ній глікозиди, зберігають свої властивості навіть при нагріванні. Допомагає стевія і схуднути.
Перед посадкою потрібно визначитися з місцем. Де найкраще буде рости стевія? Так як це південна рослина, то і садити його потрібно там, де найбільше тепла і світла. Також постарайтеся захистити її від протягів і вітру - їх стевія не любить. На батьківщині стевія росте в піщаних слабокислих грунтах, тому буде просто чудово, якщо ви зможете забезпечити її таким грунтом.
Розмножується стевія насінням, живцями і діленням куща. Ось тільки прикро, що вона не витримує нашу зиму, і тому її необхідно переносити в приміщення, або просто ростити як однорічник.
Як виростити стевію з насіння.
1. Починається все це справа з розсади. Посадку стевії прийнято починати в кінці березня. Землю для посадки готуємо наступним чином: 2 частини піску, 1 частина перегною з доданим до нього 1% біогумусом. Або можна використовувати другий варіант, взяти готову землю для розсади, яка складається з дернової землі, перегною і піску. Підготовлену суміш засипають в ємності для розсади шаром не більше 10-12 см і гарненько поливають теплою водою. 2. Готуємо насіння до посадки. Для цього необхідно потримати його 30 хвилин в теплій воді і підсушити. 3. Садити насіння стевії потрібно на глибину не більше половини см. Якщо не дотриматися це правило, то сходів ви не отримаєте. Можна просто розкласти їх на поверхні зволоженого грунту, злегка придавлюючи. Після цього трохи обприскати насіння теплою водою, накрийте склом і приберіть в тепле, місце. Якщо під склом все буде благополучно: волого і тепло, то перші сходи порадують вас вже протягом тижня. 4. Коли більшість насіння проросте можна прибирати скло і переносити паростки в тепле і світле приміщення. Як завжди, обов'язкова умова - відсутність протягів і періодичне обприскування молодих пагонів водою кімнатної температури. 5. Коли з'явиться перша пара листочків, пора готувати ємності для пересадки. Грунт вибирайте такий же, як і для насіння, і, акуратно, разом з невеликим грудочкою землі пересаджують пагони в окремі ємності. Поливати рослину потрібно регулярно, а раз на тиждень бажано підгодовувати його мінеральними добривами. Якщо ви плануєте вирощувати стевію в будинку, то можете відразу ж садити її в горщики, але врахуйте, що її коренева система росте вшир, тому їй потрібно широкий неглибокий горщик. 6. Після того, як рослина набере силу, її можна переносити в теплицю. Якщо на вулиці вже досить тепло, то можна виносити стевію на свіже повітря прямо в горщиках. Ось і всі премудрості вирощування цієї «медової трави».Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.