0
0
0

ЕКО СПРЕЙ Відлякувач кротів 950мл на 1000 м кв. Zielony Dom

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Польща
  • Наявність: Немає в наявності
645.00 грн.
Оплата

Оплата при отриманні або попередня банківська оплата

Доставка

Від 1 до 3 робочих днів.

Гарантії

Весь товар сертифікований

 Великою перевагою цього препарату є те, що він забезпечить довготривалий захис - до 4 тижнів. "Прощай Кріт" підійде не тільки для газону, але й для парків, для спортивних майданчиків. Обприскування імітує випадіння опадів. Це призводить до того, що всі живі організми, якими харчується кріт, такі як - дощові черв'яки, покриваються цим препаратом. Препарат багатий активними елементами - пальмовою, касторовою олією, що спричиняють порушення шлунково-кишкового тракту у гризуна і таким чином він тікає з цієї території. Препарат абсолютно безпечний для людей та тварин. 

Використання:

Струсніть перед використання. З'єднайте шланг з водою. Встановіть клапан у положення "ON". Обприскуйте територію. Повторне обприскування після сильних опадів. Не використовуйте відразу після дощу. Найкращі результати будуть отримані, якщо ми повторюємо розпилення кожні 4 тижні.

 Склад: лавандове  масло, касторова олія, пальмова олія та етиловий спирт.

950мл вистачає приблизно на 1000м2

Засіб від комарів та кліщів Zielony Dom 950мл на 300 кв.м

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Відгуки
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння Капусти китайська Пак Чой 0,5г ТМ Велес
Насіння Капусти китайська Пак Чой 0,5г ТМ Велес
2024. Прекрасно выросло. Смачно в травах китайської кухні. Мені сподобалося ..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння Кавуна Цільнолистий 1г ТМ Велес
Насіння Кавуна Цільнолистий 1г ТМ Велес
2024 сіялив грунт. Львівська область. Смачний, солодкий. Рекомендую ..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння гороху Бінго 20г ТМ ЯСКРАВА
Насіння гороху Бінго 20г ТМ ЯСКРАВА
Сіяли в 2024. Відмінно. Смак хороший, солодкий. Стрючки молоді їстівні. Нічим не хворів. Врожай великий. Рекомендую ..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння буряка столового Негретьонок  20г ТМ ЯСКРАВА
Насіння буряка столового Негретьонок 20г ТМ ЯСКРАВА
2024 сіяли. Виріс не солодкий. Гіркуватий.. ..
Тет
Тет
15.03.2025
Цибуля саджанка Ред Барон Голландія 500г
Цибуля саджанка Ред Барон Голландія 500г
Садили в 2024. Дуже солодка. Мій 1річний син її їсть з задоволенням. Врожаєм задоволена. Зберігання зимою теж пройшло без особливих втрат. Рекомендую..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння Томату жовтий Хурма 1г ТМ Велес
Насіння Томату жовтий Хурма 1г ТМ Велес
Брали 2024. Відмінно підходить на салат і сік. Солодкий. Буду брати кожен рік. Діти полюбили. Сорт відмінний..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння Томату Рома 1,5г ТМ Велес
Насіння Томату Рома 1,5г ТМ Велес
Брали 2024. Дуже великий врожай з куща. Плоди хоч і не великі, але загалом в кг було більше, ніж в сорту Де барао червоний. Хороший сік і соуси виходять. Довго не кидалася фітофтора. Помідори були аж до жовтня. Буду брати кожен рік. ..
Тет
Тет
15.03.2025
Насіння Редиски Крижана бурулька 15г ТМ Велес
Насіння Редиски Крижана бурулька 15г ТМ Велес
Купила в 2024. Хороший сорт. Довго не іде в цвіт. Солодка і дуже мало гіркоти, що дає можливість нагодувати дітей цією редискою. Врожай хороший. Не розтріскується. Напевно буду брати цю редиску кожного року..
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!
Голландське насіння Томатів для найвибагливіших городників. Різноманіття сортів, кольору та смаку! Найкращі спогади літа у Домашній консервації!
Детальніше
Запашні помідорчики зі Своєї Грядки!