" />
Багатий врожай огірків. Кілька таємниць

Щоб огірки завжди родили: кілька простих правил

Огірки – це мабуть найбільш популярна овочева культура, яку можна зустріти на кожному городі. Огірок є врожайною та невибагливою рослиною, однак при не правильному догляді огірки можуть почати хворіти, чи в них з’являються шкідники або ж не мають такого довгоочікуваного багатого врожаю

У чому ж причина того, що огірки погано ростуть? Головне — правильно вибрати сорт. Варто пам’ятати, що огірки бувають трьох видів: самозапильні, бджолозапильні і партенокарпічні. Останні призначені виключно для теплиць. При посіві партенокарпічних видів огірків у відкритий грунт не можливо отримати хороший врожай. А от бджолозапильні і самозапильні сорти прекрасно почуваються у відкритому грунті. Також важливо пам’ятати, що огірок — теплолюбна рослина і тому висаджувати його в грунт потрібно тільки тоді, коли досить добре прогріється земля і в ночі  буде тепло.

Ще одна можлива причина, чому погано ростуть огірки, полягає в тому, що надлишок або, навпаки, нестача вологи негативно позначаються на зростанні даної культури. Не можна поливати огірки холодною водою прямо на листя. Крім цього, при вирощуванні огірків не рекомендується розташовувати на одній грядці партенокарпічні і бджолозапильні сорти, бо при цьому не уникнути поганого росту і зниження врожаю.

Поганий грунт — це ще один фактор, який пояснює те, чому огірки недобре ростуть. Огірки потребують хорошої органіки. Якщо немає можливості удобрити землю гноєм, то можна використовувати солому, траву і листя під перекопування. Ідеально для огіркової грядки буде викопати яму і помістити в неї всі наявні на городі відходи (наприклад, траву, яка у вигляді бур’янів зростає на ділянці у величезній кількості). На такому компості грядка огірків принесе значно більший врожай.

Є ще народний секрет – перед посадкою насіння огірків необхідно на добу помістити в розчин марганцівки. Розсада в такому випадку буде більш здоровою. Проте це не стосується обробленого насіння, таким способом Ви зробите лише гірше.  У відкритий грунт висаджувати огірки не рекомендується до тих пір, поки на вулиці не встановиться температура 10 — 15 градусів.

Тепер проблемою майже кожного городу є гризуни. Важко знайти город, де б не було кротів, мишей чи медведки. Для того, щоб ніхто не з’їв  щойно висіяного насіння можна зробити маленьку хитрість – посадити насіння в пластикову банку чи стакан без дна. Таким чином, насіння точно проросте та виросте. Крім того, для боротьби з гризунами створено багато дієвих препаратів, деякі з них Ви можете придбати у нашому магазині. Для цього треба перейти у розділ Родентициди і обрати потрібний засіб.

Інтернет-магазин «Насінинка» пропонує величезний вибір огірків українських та зарубіжних виробників, які Ви можете у нас придбати за найнижчими цінами на українському ринку. Для цього потрібно перейти у розділ Магазин і обрати Огірки національного виробника або ж Огірки зарубіжних виробників. Будемо раді Вашим покупкам

17.11.2017