" />

Актарофіт ENZIM Agro - інсекто-акарицид контактно-кишкової дії для знищення шкідників сільськогосподарських культур.

особливості препарату
Перші ознаки дії препарату - припинення живлення спостерігаються через 6-8 годин для листогризучих і через 12-16 годин для сисних шкідників. Масова загибель настає через 2-3 діб після обробки, а максимальний ефект досягається через 2-5 діб. Захисний ефект препарату триває до 20 діб.
Актарофіт в регламентованих нормах не токсичний для мурах, дощових черв'яків.
Здатність авермектинів швидко розкладатися перешкоджає їх накопиченню в насінні, плодах, овочах і грунті. Тому Актарофіт застосовують на овочевих і плодово-ягідних культурах за 48 годин до збору врожаю.
особливості застосування
Препарат застосовується в міру появи шкідників;
Обприскування посівів або насаджень доцільно проводити в суху, безвітряну погоду при низькій вірогідності опадів протягом наступних 8-10 годин;
Температурний діапазон роботи препарату: від + 12 до + 35 ° С;
Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в сонячну погоду, так як це знижує ефективність препарату;
Перед застосуванням препарату його потрібно ретельно збовтати;
Термін придатності робочого розчину: не більше 3 годин;
Максимальний період очікування перед збором продукції: 48 годин.
сумісність препарату
Препарат Акторофіт ENZIM Agro сумісний з агрохімікатами і біопрепаратами. Виявляє синергічну дію з препаратами Гаубсін FORTE, Колорадоцід і Ентоцід.

Діюча речовина
Комплекс природних авермектинів, що продукуються корисним грунтовим мікроорганізмом Streptomyces avermitilis (не менше 0,2%)

Теги: Биоинсектицид-акарицид Актарофит 0, 2% 250мл, Новинки